Magda Gessler pojawiła się na ramówce TVN-u z… walizką! Nie zgadniecie, co w niej było!

Słowa kluczowe:
magda gesslerramówka tvnTVN
26 sierpnia 2021
Przez: : MC

Magda Gessler uraczyła organizatorów ramówki TVN-u swoją obecnością. Co ciekawe, gwiazda przybyła z walizką podróżną, na której widniał napis: Zagubiona walizka Edwarda Miszczaka. Wiemy, co w niej było!

https://www.instagram.com/p/CSza4xZrCOz/

Kilka słów o Magdzie Gessler

Magda Gessler to niekwestionowana ikona polskiego show-biznesu, która cieszy się ogromną popularnością jak i sympatią widzów. Jest właścicielką i współwłaścicielką kilku restauracji oraz osobowością telewizyjną. Skradła serca widzów swoją charyzmą, wiedzą i poczuciem humoru, który możemy oglądać w programie Kuchenne rewolucje. Kulinarny program Magdy to absolutny hit, który niezmiennie od lat cieszy się ogromną oglądalnością.

Warto wspomnieć, ze Gessler jest również niezwykle aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, które prowadzi w charakterystyczny dla siebie sposób. Internauci uwielbiają przeglądać posty gwiazdy, zasypując ją coraz to kolejnymi komplementami i miłymi słowami. Jest wielką idolką tysięcy osób młodego pokolenia, którzy uwielbiają jej posty przepełnione pozytywną energią.

https://www.instagram.com/p/CS0rqugLnTW/

Zobacz także: Ślubne zdjęcia Magdy Gessler

Magda Gessler na ramówce TVN-u

W czwartkowy wieczór odbyła się ramówka stacji TVN, na której nie mogło zabraknąć oczywiście Magdy Gessler. Restauratorka zachwyciła swoim niebanalnym strojem oraz luksusowymi dodatkami dopełniającymi całą stylizację. Uwagę zwróciło jednak coś jeszcze! Gwiazda przyszła na event z… walizką podróżną, na której widniał napis:

“Zagubiona walizka Edwarda Miszczaka”

Magda Gessler na ramówce TVN-u

Warto przypomnieć, że całkiem niedawno prezes TVN-u Edward Miszczak wziął ślub z młodszą od siebie o 26 lat Anną Cieślak. Na uroczystości zabrakło Magdy, która postanowiła wręczyć prezent parze młodej właśnie podczas ramówki. Wiele osób nie kryło swojego zaciekawienia związanego z zawartością walizki. Jak się później okazało, restauratorka postanowiła obdarować nowożeńców… fasolą. Jak informuje Jastrząb Post:

“Zabrała ze sobą zagubioną walizkę Edwarda Miszczaka wypełnioną 20 kilogramami fasoli, która jest symbolem szczęścia i płodności, a także okazały moździerz”

Jak oceniacie pomysł Magdy Gessler?

źródło: Instagram Magdy Gessler, Jastrząb Post

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz