Rodzina ujawniła przyczynę śmierci Piotra Gesslera i podała szczegóły pogrzebu!

1 września 2021
Przez: : M.S.

Były mąż Magdy Gessler oraz ojciec jej córki odszedł 27 sierpnia. Smutną wiadomość o śmierci taty przekazała Lara Gessler. Teraz rodzina ujawniła przyczynę śmierci Piotra Gesslera. Wiadomo również, kiedy odbędzie się pogrzeb restauratora.

Przyczyna śmierci Piotra Gesslera

Piotr Gessler zmarł 27 sierpnia w nocy, a informację o jego śmierci jako pierwsza przekazała jego córka, Lara Gessler. We wzruszającym wpisie córka najsłynniejszej restauratorki w Polsce pożegnała swojego tatę:

„Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato” – napisała Lara na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz także: Zmarł Piotr Gessler. Miał 63 lata.

Niedługo po tym swojego byłego męża i ojca swojej córki pożegnała również Magda Gessler, która nie kryła swojej rozpaczy w związku ze śmiercią Piotra Gesslera. Z ojczymem pożegnał się również Tadeusz Muller, syn Magdy z pierwszego małżeństwa. Piotr Gessler zastępował mu zmarłego ojca i wychował jak własnego syna. Piotr Gessler miał również syna, Mikołaja, z pierwszego małżeństwa z Martą Gessler.

Kilka dni po śmierci Piotra Gessler, rodzina poinformowała we wpisie na Facebooku, co było przyczyną śmierci byłego męża Magdy Gessler. Jak się okazuje, ojciec Lary przeszedł operację kilka tygodni temu, a zmarł w skutek powikłań po niej:

“Przyczyną śmierci były powikłania pooperacyjne. Odszedł po paru tygodniach przebywania w szpitalu oraz starań zespołu lekarzy i pielęgniarek.”

Kiedy pogrzeb Piotra Gesslera?

Rodzina podała również szczegóły pogrzebu Piotra Gesslera. Ostatnie pożegnanie byłego męża Magdy Gessler odbędzie 3 września. Uroczystości pogrzebowa rozpoczną się o godzinie 13:00 na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie:

“Znajomi i przyjaciele brutalnie dochodzi do nas, że Piotra nie ma już wśród nas. Dzisiaj odbyła się kremacja, a w piątek 3 września o godzinie 13:00 odbędzie się pogrzeb na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. Wejście od kościoła św. Wincentego (drewnianego). Spotykamy się obok kościoła po czym nastąpi odprowadzenie urny do rodzinnego grobu.” – przekazała rodzina zmarłego Piotra Gesslera.

Źródło: Facebook, Instagram Lary Gessler, Instagram Tadeusza Mullera

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej