Połącz się z nami

Magda Gessler szuka osoby na zmywak! Zarobki wywołały lawinę komentarzy!

News

Magda Gessler szuka osoby na zmywak! Zarobki wywołały lawinę komentarzy!

W sieci pojawiło się ogłoszenie, w którym czytamy, że restauracja Magdy Gessler „U Fukiera” poszukuje pracownika na zmywak! Ile płaci Gessler za taką usługę? Pod postem pojawiła się lawina komentarzy! Zobaczcie! Magda Gessler szuka osoby na zmywak!

Magda Gessler to kobieta biznesu. Nie tylko jest jurorką w kulinarnym programie „MasterChef” i prowadzącą swój program „Kuchenne Rewolucje”. Gessler jest też właścicielką wielu restauracji w Polsce, które cieszą się renomą.

Jedną z najbardziej znanych, jest restauracja na starym mieście w Warszawie „U Fukiera”. To właśnie tam poszukiwana jest osoba na zmywak.

Magda Gessler szuka osoby na zmywak!

Chcesz poznać pracę od kuchni w knajpie Magdy Gessler? To może teraz właśnie jest niepowtarzalna do tego okazja. Restauratorka znana jest z tego, że ceni sobie dobrą atmosferę w pracy i jak zapewnia na planie „Kuchennych Rewolucji” dba o swoich pracowników.

Każdy zapewne zastanawia się, ile więc można zarobić pracując dla Magdy?

Na Facebooku na jednej z grup gastronomicznym w stolicy, pokazało się ogłoszenie z ofertą pracy w restauracji „U Fukiera”.

Poszukiwana osoba na zmywak do restauracji ‚U Fukiera’, Rynek Starego Miasta 27. Praca w systemie 2/2, w godzinach 10-23. Stawka 13zł/h

Takie ogłoszenie możemy przeczytać na grupie „Gastronomia Warszawska”. Jak dowiedział się portal „Pudelek” obowiązki, jakie miałby spełniać nowy pracownik to zmywanie talerzy i kieliszków.

Jak również powiedziała jedna z osób rekrutujących ludzi do restauracji Magdy Gessler, jest duży problem ze znalezieniem pracownika do branży gastronomicznej.

Magda Gessler szuka osoby na zmywak! Jak na to ogłoszenie zareagowali internauci?

Zarobki wywołały lawinę komentarzy!

Ale ile się nagada w telewizji o niskich zarobkach to szok

A kucharz ile zarabia u was, 16 zł na h?

Nie brakuje również osób, które nie skomentowały stawki, jaką proponuje restauracja Magdy na godzinę, ale zwróciły uwagę na to, o czym Gessler często mówi w swoim programie.

Stawka nieważna, liczy się praca w miłej atmosferze przecież

Jak już wspominaliśmy, Magda bardzo ceni sobie dobry klimat w pracy i na pewno dba o swoich pracowników. Bez dwóch zdań ciężko dostać angaż w jednej z najpopularniejszych restauracji, jaką jest bez wątpienia knajpa „U Fukiera”.

View this post on Instagram

Pani Prezydent ?? ❤️

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Tak więc może właśnie teraz jest niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć, jak funkcjonuje restauracja Magdy Gessler i to od samej kuchni?

Czy są to wystarczające zarobki jak na życie i pracę w stolicy? Jak myślicie?

Zobaczcie również TUTAJ najnowszą rewolucję Magdy w Ostrowie Wielkopolskim!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry