Połącz się z nami

Magda Gessler wspomina swoje wesele: „działo się”!

Magda Gessler wspomina

Z życia gwiazd

Magda Gessler wspomina swoje wesele: „działo się”!

Magda Gessler wspomina swoje wesele! Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia z tej uroczystości, a ponadto zamieściła wpis pełen wspomnień.

Magda Gessler urodziła się 10 lipca 1953 roku w Komorowie. Jest polską restauratorką, malarką, właścicielką i współwłaścicielką kilkunastu restauracji. Podbiła serca Polaków dzięki swojemu słynnemu programowi Kuchenne rewolucje. Ponadto jest idolką całej rzeszy ludzi młodego pokolenia. Urzeka swoich fanów charyzmą oraz poczuciem humoru. Restauratorka jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej charakterystyczne posty szybko stają się hitem internetu.

Warto również wspomnieć, że już niebawem Magda Gessler zostanie babcią! Córka restauratorki – Lara Gessler spodziewa się dziecka!

Kochana moja malenka serce rośnie … patrząc na ciebie … radosc wielka Udziela sie nam. Bez granic … kochana .. całuje przytulam mama … i babcia … ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀” – czytamy na Instagramie Magdy.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Magda Gessler wspomina swoje wesele!

Restauratorka w latach 80. wyszła za mąż za Volkharta Müllera – korespondenta tygodnika „Der Spiegel” w Madrycie. Po jego śmierci Magda wróciła do Polski i wyszła za Piotra Gesslera, natomiast jej obecnym mężem jest Waldemar Kozerawski, lekarz medycyny rodzinnej i estetycznej.

Magda Gessler opublikowała na swoim Istagramie zdjęcia ze swojego wesela, które podpisała:

„To byl … wyjątkowy czas … tyle radości i tyle góralskich śpiewów i cała masa przyjaciół tańczyła zbójnickiego na naszym Weselu w Krakowie w Rest Wesele … działo sie kochani z moim ukochanym Waldusiem … pod teatrem Starym … kto pamięta?”

Zdjęcie skomentowała córka Magdy – Lara:

„Ja pamietam bardzo dobrze 😂”

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry