Połącz się z nami

Magda Gessler wyznaje prawdę o RYWALIZACJI pomiędzy jej dziećmi!

Z życia gwiazd

Magda Gessler wyznaje prawdę o RYWALIZACJI pomiędzy jej dziećmi!

Magda Gessler ma dwójkę dzieci – Larę i Tadeusza. Jedno, jak i drugie jest obecne w show-biznesie. Czy zastanawialiście się kiedyś, czy ta dwójka rywalizuje ze sobą? Przekonajcie się!

Lara Gessler córka Magdy oraz Piotra Gessler, znają chyba wszyscy, którzy, choć w małym stopniu śledzą dokonania w show-biznesie.
Dziewczyna poszła w ślady matki i zajęła się gastronomią. Uczyła się w prestiżowych szkołach, pierwsze korki stawiała w ekskluzywnych restauracjach gdzie uczyła się praktyki. Oprócz tego jest współwłaścicielką rodzinnej restauracji. Kariera Lary ostatnimi czasy przybrała na sile. Kobieta nie tylko zajmuje się gastronomią ale również występuje w programach telewizyjnych np. w „Ameryka Express”, sesjach zdjęciowych, jest twarzą różnych produktów ponadto ciągle obecna jest na ściankach i oficjalnych imprezach.

Drugie dziecko Gessler to Tadeusz, syn Magdy i Volkharta Mullera. Mężczyzna jest również obecny w show – biznesie, jednak nie odniósł jeszcze takiej popularności jak jego siostra Lara. Tadeusz wkroczył do medialnego świata początkiem tego roku. W jego karierze można wyróżnić przeróżne biznesy gastronomiczne. Obecnie prowadzi program „Z gruntu zdrowo”, w którym przekazuje ważne informację o warzywach, owocach, strączkach i zbożach. Dzieli się również z nami ciekawostkami, pokazując przy tym ciekawe patenty na smaczne jedzenie.

Dwójka utalentowanych dzieci Magdy Gessler, mogłaby toczyć ze sobą zaborcze bitwy o względy matki, chcąc zyskać jak największą popularność. Czy młodzi rywalizują ze sobą? Magda Gessler zdemontowała plotki! Jak czytamy na „Jastrząb post”:

„Jest tak cudownie jak nigdy. To nie jest 3G, to jest 2G plus 1M, bo on nie jest żaden Gessler, tylko jest Muller. Natomiast ja oglądałam ostatnio jego program “Z gruntu zdrowo” w Food Network i powiem szczerze, że ja się od niego uczę bardzo dużo. Jestem zachwycona.”

Rodzeństwo świetnie dogaduje się ze sobą i nie podejmują żadnej niezdrowej rywalizacji.

Gratulujemy takich dzieci Magdzie Gessler!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry