Tadeusz Müller: [wiek, ojciec, partnerka, restauracja, Instagram]

27 września 2019
Przez: : KS

Tadeusz Müller to syn popularnej restauratorki i gwiazdy programu telewizyjnego Magdy Gessler. Niedawno razem wystąpili w show Kuby Wojewódzkiego. Tym samym, znaczna ilość telewidzów zainteresowała się mężczyzną. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@tadeusz_muller)

Tadeusz Müller: wiek

Co ciekawe, mężczyzna urodził się w Madrycie. W tym roku skończył 36 lat, ponieważ na świat przyszedł w 1983 roku. Przez pierwsze lata życia mieszkał we Włoszech, a następnie zamieszkał w Polsce. Niewątpliwie, można stwierdzić, że zamiłowanie do gotowania i umiejętności kucharskie odziedziczył po matce. Ponadto, z wykształcenia jest psychologiem, a także uczył się fotografii.

Zobacz także: Magda Gessler i Waldemar Kozerawski mieli poważny wypadek. Para znalazła się pod wodą

Tadeusz Müller: ojciec

Kucharz to syn z pierwszego małżeństwa Magdy Gessler i niemieckiego dziennikarza Volkharta Müllera. Początkowo, cała rodzina mieszkała w Madrycie, gdzie oboje z rodziców pracowało. Warto zaznaczyć, że jego ojciec zmagał się z chorobą nowotworową. W 1986 roku, gdy zmarł, jego najbliżsi zdecydowali przeprowadzić się na stałe do Polski.

Zobacz także: Magda Gessler i Tadeusz Müller pożegnali Piotra Gesslera. Kim był drugi mąż restauratorki?

Tadeusz Müller: partnerka

Mężczyzna od wielu lat jest związany z jedną kobietą. Mianowicie, jest to Blanka Zawada. Jednakże, do tej pory para nie zdecydowała się jeszcze na oficjalne przypieczętowanie związku. Razem zaadoptowali ze schroniska dwa psy, którymi się opiekują.

Zobacz także: Syn Magdy Gessler pokazał partnerkę – wiemy, kim jest i czym się zajmuje!

Tadeusz Müller: restauracja

Niewątpliwie, w branży restauratorskiej rodzi sobie doskonale. Dotychczas, otworzył aż 20 restauracji! Jedna z nich mieści się w Warszawie, przy Placu Konstytucji 5. Jego matka przyznaje, że w aspektach kuchennych bezgranicznie mu ufa i wie, że jak mało kto zna się na rzeczy! Od niedawna na antenie Food Network prowadzi swój program. Oczywiście, dotyczy on tematyki kuchennej. Jego tytuł brzmi Z gruntu zdrowo. Przede wszystkim, ma on udowodnić, ze polskie warzywa i owoce to bezcenne dobre i inspiracje do znakomitych potraw.

Tadeusz Muller: Instagram

Jego konto na Instagramie nosi nazwę @tadeusz_muller. Znajdziemy na nim wiele inspiracji kulinarnych, które udostępnia, a także zdjęcia z częstych podróży. Niewątpliwie, one również odgrywają dużą rolę w życiu mężczyzny!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Zobacz także: Lewandowska w końcu pokazała twarz Laury. Do kogo podoba jest dziewczynka?

Źródło: Instagram tadeusz_muller

 

 

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej