Połącz się z nami

Magda i Łukasz z „Hotel Paradise” są razem? Ten komentarz rozwieje wszelkie wątpliwości

magda i lukasz

Z życia gwiazd

Magda i Łukasz z „Hotel Paradise” są razem? Ten komentarz rozwieje wszelkie wątpliwości

Chociaż relacja Magdy i Łukasza w programie była bardzo burzliwa, po powrocie do Polski byli uczestnicy reality-show spędzają ze sobą sporo czasu, co nie umknęło uwadze internautów. Magda i Łukasz z „Hotel Paradise” są razem?

Zobaczcie, jak domysły obserwatorów uczestników reality-show skomentowała sama zainteresowana – Magda Jankowska.

Dokładnie dwa tygodnie temu miał miejsce wielki finał drugiej polskiej edycji Hotel Paradise”. Po kilku tygodniach widzowie w końcu dowiedzieli się, która para wygrała kontrowersyjne reality-show stacji TVN7. Okazało się, że decyzją głosów byłych mieszkańców rajskiego hotelu to właśnie Ata i Artur zostali zwycięzcami „Hotel Paradise”. W finale zmierzyli się z inną parą, Sonią i Łukaszem.

Łukasz Karpiński był jednym z uczestników, który wzbudzał wśród widzów wiele mieszanych emocji. 23-latek, który na co dzień mieszka w Warszawie, chętnie chwalił się swoim życiowym dorobkiem, a także epatował ogromną pewnością siebie. Magda Jankowska przez pewien czas była w parze z Łukaszem, ale jego oryginalny sposób bycia nie przypadł jej do gustu i jej decyzją Łukasz opuścił „Hotel Paradise”. Po pewnym czasie tych dwoje uczestników i tak powróciło do rajskiego hotelu. Chociaż Magda i Łukasz zaczęli się lepiej dogadywać, widzowie wyczuć mogli napięcie między mocnymi charakterami tej dwójki.

Magda i Łukasz z „Hotel Paradise” są razem?

Od emisji programu minęły dopiero dwa tygodnie, jednak cały materiał do drugiego sezonu „Hotel Paradise” kręcony był kilka miesięcy temu. Wszyscy uczestnicy powrócili już do Polski i bardzo aktywnie prowadza swoje profile w mediach społecznościowych, dzięki którym są w stałym kontakcie z fanami.

Uwadze internautów nie umknęło, że Magda i Łukasz, którzy w programie nie dogadywali się najlepiej, coraz częściej pokazują się w swoim towarzystwie. Wielu z nich sugerowało, że tych dwoje połączyło coś więcej i aktualnie są parą. Zobaczcie, jak informacje te skomentowała Magda Jankowska.

Jeżeli chodzi o Łukasza to tutaj jest dziwna sprawa. W programie nam nie wyszło. Kłóciliśmy się. Łukasz był wtedy nie do zniesienia. Po programie Łukasz jest zupełnie innym facetem. Ma tę dobrą stronę. Nie mogę powiedzieć, że Łukasza nie lubię i nie lubię z nim rozmawiać. Czy będzie z tego związek? Raczej nie. Bardziej Łukasz jest dla mnie ziomkiem i bardzo go lubię.” – zdradziła Magda w rozmowie z „Jastrząb Post”

Jak się okazuje, relacja między Magdą i Łukaszem jest czystko koleżeńska. Żałujecie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry