Magda i Natalia z “Love Island” przeszły taką samą operację! Zobaczcie, co poprawiły w swoim wyglądzie!

23 października 2020
Przez: : J.J

Jedno z nagrań dla swoich fanów, które udostępniła Natalia zdradziło niemałą tajemnicę dotyczącą jej oraz jej koleżanki z programu – Magdy! Zobaczcie, o czym mowa oraz jak odniosła się do tego sama Karwacka! Magda i Natalia z “Love Island” przeszły taką samą operację!

Reality-show “Love Island. Wyspa miłości” doczekał się w naszym kraju już dwóch edycji. Zarówno pierwsza, jak i druga cieszyły się ogromną popularnością wśród polskiego społeczeństwa.

Uczestnicy, którzy wzięli udział w drugim sezonie niedawno zakończyli swoją przygodę w hiszpańskiej willi i wrócili do kraju. Teraz jednak wykorzystują swoje pięć minut i bardzo aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych.

Jedną z uczestniczek, która zyskała wielką sympatię wśród oglądających jest Magda Karwacka. Ta prawdziwa piękność weszła do willi z wielkim przytupem, a reakcja mężczyzn na jej widok to tylko potwierdzenie jej przepięknej urody i idealnego ciała. Co ciekawsze, Magda próbowała już swoich sił w innym programie – “Top Model”.

Magda i Natalia z “Love Island” przeszły taką samą operację! Źródło: https://www.instagram.com/p/CFexa7OnYtJ/

Wiele osób chętnie śledzi życie prywatne Karwackiej, którego fragmenty publikuje na swoim Instagramie. Praktycznie pod każdym zdjęciem Magda zbiera ona masę komentarzy, w których roi się od komplementów w stronę jej urody.

Magda i Natalia z “Love Island” przeszły taką samą operację! Źródło: https://www.instagram.com/p/B-rrv0KHvI4/

Magda i Natalia z “Love Island” przeszły taką samą operację!

Wiele internautów zapewne niejednokrotnie zastanawiało się, czy Magda ingerowała w swoje ciało i urodę. Choć wydawało się, że nie, jej koleżanka z programu zdradziła prawdę.

Podczas jednego z nagrań na żywo Natalia Lieber zdradziła, że zarówno ona, jak i Magda ingerowały w swoją urodę. Co ciekawsze, kobiety zdecydowały się zoperować swoje nosy, a operacja przypadła na ten sam dzień!

Magda i Natalia z “Love Island” przeszły taką samą operację! Źródło: https://www.instagram.com/p/B_LFlr6nXfJ/

W jednym z wywiadów dla “Party” Magda potwierdziła tę informację:

“To było zawsze coś takiego, co chciałam zrobić i to w mojej głowie był taki mój kompleks, więc stwierdziłam, że jak mam z tym żyć i się tym męczyć w jakiś sposób, to wolę to zrobić”

Operacja musiała odbyć się stosunkowo niedawno, ponieważ jeszcze niespełna rok temu Magda na swoim kanale na Youtube przyznała, że jedyna ingerencja w jej wygląd to przedłużenie włosów i wybielenie zębów, a poza tym nie zmieniła niczego innego – więcej na ten temat TUTAJ!

Zaskoczeni?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej