Magdalena Bolesławska: [wiek, Instagram, partner, 40 kontra 20]

14 listopada 2022
Przez: : W.M.

Magdalena Bolesława to kolejna uczestniczka najnowszej edycji 40 kontra 20, które postara się walczyć o względy programowych singli. Co o niej wiadomo? Ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień Magdalena z 40 kontra 20 2?

Magdalena Bolesławska: wiek

Magda jest jedną z uczestniczek drugiej edycji 40 kontra 20, która dołączyła do grona „czterdziestek”.

Magdalena z 40 kontra 20 ma 40 lat i pochodzi z Warszawy. Uczestniczka reality-show ukończyła Szkołę Lotnictwa i przez pewien czas z sukcesem prowadziła stworzona przez siebie markę odzieżową, ale dziś zawodowo zajmuje się czymś innym. Nie zapomina jednak o modzie i szyciu, które są jej pasją i chętnie projektuje coś dla siebie oraz swoich bliskich.

Magdalena Bolesławska aktualnie pracuje jako przedstawicielka handlowa, promująca zdrową kuchnię wegańską. Sama jest wegetarianką, ale nie ukrywa, że chciałby przejść na weganizm.

Magdalena Bolesławska: 40 kontra 20

Premiera drugiego sezonu 40 kontra 20 już 21 listopada na antenie TVN7. W nowej edycji widzowie poznają bliżej dwóch singli starszego Toma Grabowskiego oraz młodszego Tomasza Zarzyckiego, o których względy zabiegać będzie kilkanaście kobiet w różnych wieku, a jedną ich będzie między innymi Magdalena Bolesławska.

Zobacz także: Kim jest Amelia z 40 kontra 20 2?

Magda z 40 kontra 20 nie ukrywa, że woli młodszych mężczyzn, ale ich wiek nie ma większego znaczenia, gdy facet oczaruje ją inteligencją, kulturą osobistą oraz przedsiębiorczością.

Uczestniczka 40 kontra 20 jest świadoma swojej atrakcyjności i przyznaje, że jej uroda zwraca uwagę mężczyzn, a serce sprawia, że szybko się w niej zakochują.

Magdalena Bolesławska: Instagram

Magdalena z 40 kontra 20 2 prowadzi swój profil na Instagramie, który znaleźć można pod nazwą @magve_pl.

źródło: TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej