Połącz się z nami

Magdalena Cielecka rozstała się z Bartoszem Gelnerem? – „Przestali się dogadywać”

Magdalena Cielecka rozstała się

News

Magdalena Cielecka rozstała się z Bartoszem Gelnerem? – „Przestali się dogadywać”

Magdalena Cielecka rozstała się z Bartoszem Gelnerem? Para mimo sporej różnicy wieku była ze sobą od początku 2019 roku. Jeden z dzienników doniósł, że ich związek się rozpadł.

Magdalena Cielecka urodziła się 20 lutego 1972 roku w Myszkowie. Jest znaną, polską, cenioną aktorką. Niestety związki artystki bardzo szybko się kończyły. Warto wspomnieć, że aktorka była niegdyś związana z Andrzejem Chyrą. Wspólnie tworzyli dosyć burzliwy związek, ponieważ wielokrotnie się rozstawali i schodzili. Następnie spotykała się z aktorem Łukaszem Garlickim, ale ich miłość również się skończyła. Kolejnym partnerem był Dawid Wajntrub, jednak po pięciu latach związku także się rozstali.

Magdalena Cielecka rozstała się z Bartoszem Gelnerem?

Na początku 2019 roku media poinformowały o związku Cieleckiej z Gelnerem. Więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ. Mimo, że ich związek był długo utrzymywany w tajemnicy, wiele osób domyśliło się, że są razem. Głównie przez publikowane przez nich te same zdjęcia z wakacji w Grecji. Warto zaznaczyć, że wówczas nie dodali żadnej fotografii, na której byli razem. Ich pierwsze wspólne zdjęcie pochodzi ze ślubu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Co ciekawe, Robert Kupisz był pierwszą osobą, która opublikowała zdjęcie z wyżej wymienioną parą. Następnie postąpił tak Łukasz Jemioł.

Jeden z tygodników donosi, ze związek 48-letniej aktorki z młodszym o 16 lat Bartkiem to już przeszłość. Dowodem na to ma być wypowiedź osoby z otoczenia pary, która zdradziła:

Magda i Bartosz nie są już parą. Przestali się dogadywać. Teraz oboje są sami.”

Myślicie, że para rzeczywiście się rozstała?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry