Sylwia Stasińska: [wiek, Miss Polski, Instagram]

13 lipca 2022
Przez: : KS

Sylwia Stasińska to jedna z finalistek konkursu Miss Polski 2022. Już niebawem będzie miała okazję rywalizować o tytuł najpiękniejszej Polki. Jak się okazuje, prywatnie jest w związku z jednym z uczestników programu Hotel Paradise. Co wiadomo na jej temat?

Sylwia Stasińska: wiek

Z informacji, do których można dotrzeć w sieci dowiadujemy się, że Sylwia ma 23 lata. Wiadomo również, że pochodzi z Chełma, jednakże na co dzień mieszka w Gdańsku. Jest studentką prawa, lecz to nie jedyne zajęcie, któremu poświęca czas.

Co ciekawe, przez 6 lat trenowała lekkoatletykę. Pierwszy sukces zdobyła już jako 12-latka. O tamtego czasu trenowała biegi przełajowe, sztafety oraz bieg na 400 m i 800 m. Co ciekawe, w treningach pomagała jej mama, która także była jej największą motywacją. To jej zawdzięcza sukcesy, jakie udało jej się odnieść.

Od najmłodszych lat interesuje się motoryzacją. Zdecydowanie bardziej wolała to od zabawy lalkami. Już jako 16-latka zrobiła prawo jazdy na motocykl. Teraz dzięki temu podczas jazdy może oderwać się od codzienności i poczuć adrenalinę. Już niebawem planuje zakup wymarzonego motocyklu.

Jednym z marzeń Sylwii jest udział w programie Milionerzy. Zastrzyk gotówki byłby dobry, lecz bardziej chce sprawdzić swoją wiedzę. Chciałaby wybrać się w podróż dookoła świata. Najlepiej bez pośpiechu, bez telefonu, internetu i pośpiechu.

Prywatnie finalistka Miss Polski 2022 jest w związku z Robertem Kapicą – uczestnikiem jednej z edycji programu Hotel Paradise.

Sylwia Stasińska miss
Sylwia Stasińska

Zobacz także: Co wiemy o Wiktorii Przybylskiej – finalistce Miss Polski 2022?

Sylwia Stasińska: miss

Sylwia jest jedną z 24. finalistek konkursu Miss Polski 2022. O koronę najpiękniejszej Polki będzie miała okazję rywalizować już 17 lipca 2022 roku. Wielki finał konkursu piękności odbędzie się w Krynicy Zdroju.

Sylwia Stasińska: Instagram

Uczestniczka konkursu Miss Polski 2022 prowadzi swój profil na Instgramie pod nazwą @sylwia.stasinska. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 86,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej