Połącz się z nami

Rozbierana sesja w „Top Model”! Wyciekły ujęcia z planu! HOT

Rozrywka

Rozbierana sesja w „Top Model”! Wyciekły ujęcia z planu! HOT

W najnowszym odcinku programu nie zabraknie emocji! Uczestników czeka ciężkie zadanie.Rozbierana sesja w „Top Model”.

W każdej edycji „Top Model” modele i modelki muszą się liczyć z tym, że w pewnym momencie czekać będzie na nich naga sesja. Tak właśnie będzie w kolejnym odcinku. Czy mimo tego, na ekranie zobaczymy łzy i przerażenie? Jak uczestnicy zniosą ją tym razem?

Aktualnie na antenie stacji TVN widzowie oglądach mogą już dziewiąty sezon programu „Top Model”. Fani show od lat uwielbiają przyglądać się zmaganiom młodych ludzi, którzy walczą o tytuł i marzą o wielkiej karierę w modelingu. Jak się okazuje, udział w poprzednich edycjach „Top Model” dla wielu uczestników okazał się trampoliną do sukcesu. W programie poznać mogliśmy już wiele modelek i modeli, którzy aktualnie świetnie radzą sobie na wybiegach i sesjach zdjęciowych na całym świecie.

Najnowszy sezon „Top Model” zapowiada, że na ekranie ponownie nie zabraknie emocji. Uczestnicy zawiesili wysoko poprzeczkę i wszyscy walczą o to, aby dać z siebie wszystko i pokazać, na co ich stać. W poprzednim odcinku niespodziewanie z programem pożegnać musiała się Wiktoria, która zdaniem wielu widzów nie słusznie wytypowana do opuszczenia domu modelek i modeli.

Rozbierana sesja w „Top Model”! Wyciekły ujęcia z planu

Już w najbliższą środę o 21.30 najnowszy odcinek dziewiątej edycji „Top Model”. W kolejnej odsłonie programu na uczestników czekać będzie sporo emocji, gdyż będą musieli pozować do zdjęć zupełnie nago. Rozbierana sesja w „Top Model” to wyzwanie dla większości uczestników, którzy po raz pierwszy będą musieli pokazać się bez ubrań przed całą Polską. Pikanterii całej tej sprawie dodaje fakt, że przed obiektywem aparatu pojawi się juror – Marcin Tyszka, a w najnowszym odcinku uczestników wspierać będzie piękna Julia Wieniawa!

Zobaczcie, jakie nagrania wyciekły do sieci. Jesteśmy przekonani, że ten odcinek będzie wyjątkowy! Kto tym razem najgorzej poradzi sobie z zadaniem i odpadnie z „Top Model”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry