Połącz się z nami

Magdalena Pieczonka: [wiek, warsztaty, Instagram]

Opisy gwiazd

Magdalena Pieczonka: [wiek, warsztaty, Instagram]

Magdalena Pieczonka to jedna z najbardziej znanych makijażystek w Polsce. Bezsprzecznie, jest artystką z której usług najczęściej korzystają ludzie związani z show biznesem. Niewątpliwie, jest jedną z osób najlepszych ze swojej branży. Dowiedzmy się, co wiadomo na jej temat!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Magda Pieczonka (@magdapieczonkamakeup)

Magdalena Pieczonka: wiek

Jedna z najbardziej znanych makijażystek urodziła się 12 sierpnia 1985 roku. Pochodzi z Cieszyna. Studiowała w Katowicach na Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych. Jednakże, swoją karierę związała na dobre z makijażem. Następnie ukończyła szkołę Agnieszka Broda School of make up. Okazało się, że była to bardzo dobra decyzja. Aktualnie, z jej usług korzystają największe gwiazdy.

 

 

 
 

 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Magdalena Pieczonka: kariera

Swój debiut jako makijażystka miała podczas Eska Music Awards. Z czasem stawała się coraz bardziej popularna, a liczba osób korzystająca z jej usług stawała się większa. Dzięki temu, że jej talent jest naprawdę doceniany. Ma okazję pracować z takimi gwiazdami jak Natalia Siwiec, Ewa Chodakowska, Angelika Mucha i Maja Sablewska.

Magdalena Pieczonka: warsztaty

Kobieta współpracowała już także z wieloma programami oraz magazynami. Na swoim koncie ma angaż z magazynami takimi jak Viva i Show. Oprócz tego, pracowała w przy tworzeniu programu Pytanie na śniadanie. Dodatkowo, miała swój udział przy pokazach mody najbardziej znanych projektantów. Między innymi była to Marta Boliglova. Współpracowała także z programami X Factor, Mam talent oraz W obiektywie Justyny Steczkowskiej. Dodatkowo, prowadzi warsztaty, dla osób które chcą doskonalić swoje umiejętności w zakresie makijażu. Co więcej, prowadzi swój kanał na Youtube, gdzie dzieli się cennymi wskazówkami i poradami.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Magdalena Pieczonka: Instagram

Makijażystka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @magdapieczonkamakeup. Jej konto śledzi aż 352 tysiące użytkowników. Prowadzi je bardzo aktywnie. Najchętniej dzieli się efektami swojej pracy. Oprócz tego, dzieli się swoim życiem prywatnym, z którego sporadycznie dodaje relacje. Bezsprzecznie, każda fanka makijażu powinna dołączyć do grona jej obserwatorów!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry