Magdalena Story: [wiek, Miss Polski, Instagram]

14 lipca 2022
Przez: : KS

Magdalena Story to jedna z 24. finalistek konkursu Miss Polonia 2022, który odbędzie się już 17 lipca 2022 roku. Zanim stanie do walki o tytuł najpiękniejszej Polki, sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Magdalena Story: wiek

Z informacji, do których można dotrzeć w sieci, dowiadujemy się, że finalistka Miss Polski 2022 ma 23 lata. Wiadomo również, że dziewczyna pochodzi z Zambrowa – miejscowości położonej w województwie podlaskim.

Okazuje się, że Magda poświęca naprawdę dużo czasu na naukę. Mianowicie, jest studentką czwartego roku fizjoterapii i drugiego roku pedagogiki. Co ciekawe, sport towarzyszył jej od najmłodszych lat. Już w szkole podstawowej zaczęła brać udział w różnych zawodach. Oprócz tego, przez sześć lat trenowała kickboxing.

Magda jest także utalentowana aktorsko. Od 3 klasy gimnazjum grała w różnych spektaklach w Teatrze Młodego Aktora w jej rodzinnej miejscowości. Dużą satysfakcje przynosi jej również pomoc innym. Należała do szkolnego wolontariatu, a nawet otrzymała wyróżnienie dla najlepszego wolontariusza roku. W tego typu akcje włącza się do tej pory.

W wolnych chwilach chętnie jeździ na rolkach, robi trening siłowy lub biega. Jest prawdziwa miłośniczką adrenaliny. Do tej pory najbardziej szaloną rzeczą, jaka zrobiła był skok na bungee. To doświadczenie spodobało jej się na tyle, że w przyszłości planuje skoczyć ze spadochronem.

Magdalena Story miss
Magdalena Story

Zobacz także: Co wiemy o Natalii Czerwińskiej z konkursu Miss Polski 2022?

Magdalena Story: miss

Magda Story jest jedną z 24. finalistek konkursu Miss Polski 2022. Już 17 lipca w Krynicy Zdrój będzie miała okazję stanąć do rywalizacji o tytuł najpiękniejszej Polki w kraju. Nie da się ukryć, że tegoroczny konkurs o koroną Miss Polski zapowiada się naprawdę ciekawie.

Magdalena Story: Instagram

Finalistka konkursu Miss Polski 2022 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @maagdalena_story. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam prawie tysiąc użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej