Natalia Czerwińska: [wiek, Miss Polski, Instagram]

14 lipca 2022
Przez: : M.S.

Natalia Czerwińska jest jedną z kandydatek Miss Polski 2022. Wraz z pozostałymi pięknymi dziewczynami stanie do walki o tytuł najpiękniejszej Polki. Co wiemy na temat Natalii?

Natalia Czerwińska: wiek

Natalia Czerwińska ma 19 lat i pochodzi z Bogaczewa w województwie warmińsko- mazurskim. Aktualnie jest studentką kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

W dzieciństwie uwielbiała śpiewać i brała udział w wielu konkursach wokalnych. Jak podkreśla, po dzień dzisiejszy śpiewa amatorsko.

Jako dziecko często towarzyszyła swojemu tacie podczas łowienia ryb, co wspomina z wielką radością i uśmiechem na twarzy.

Warto dodać, że przez trzy lata trenowała lekkoatletykę i uczęszczała do szkoły sportowej. Jej ulubioną dziedziną były skoki w dal, gdzie zdobywała osiągnięcia na szczeblu ogólnopolskim.

Jako trzynastolatka wraz ze swoją drużyną Deserted by Ideas zajęła pierwsze miejsce na Światowej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination w Knoxville w USA. Natomiast rok później wyleciała do Szanghaju na 3 miesięczny kontrakt i pracowała jako modelka.

Niewątpliwie ogromnym osiągnięciem było także otrzymanie przez Natalię rocznego Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej dla najzdolniejszych uczniów województwa podlaskiego.

Warto wspomnieć, że piękna kandydatka Miss Polski 2022 marzy o skoku na bungee i podróży na Bahamy.

Natalia Czerwińska: Miss Polski

Warto wspomnieć, że piękna 19-latka ma już za sobą udział w konkursach piękności. Podczas wyborów Miss Podlasia, Czerwińska została I wicemiss Podlasia.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Gabriela Chojnowska?

17 lipca, Natalia wraz z pozostałymi kandydatkami stanie do walki o tytuł najpiękniejszej Polki w konkursie Miss Polski 2022. Myślicie, że Natalia ma szansę zdobyć koronę Miss Polski 2022?

Natalia Czerwińska: partner

Nie dotarliśmy do informacji na temat partnera Natalii.

Natalia Czerwińska: Instagram

Natalia swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @natalkaczerwinska i aktualnie śledzi ją ponad 2 tysięcy obserwatorów. Z całą pewnością już niebawem ta liczba się zmieni.

Źródło: Instagram Miss Polski/ Natalii Czerwińskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej