Magdalena Zniszczoł: [wiek, mąż, Justyna Żyła, Instagram]

22 listopada 2021
Przez: : KS

Magdalena Zniszczoł to żona jednego z reprezentantów Polski w skokach narciarskich. Okazuje się, że fani tej dyscypliny sportu, interesują się nie tylko jej przedstawicielami, ale także ich najbliższą rodziną. Sprawdźmy, co wiadomo na temat partnerki życiowej Aleksandra Zniszczoła!

Magdalena Zniszczoł: wiek

Niestety, w sieci na próżno szukać informacji na temat wieku żony Olka Zniszczoła, choć bardzo interesuje to fanów tej zimowej dyscypliny sportowej. Wiadomo jednak, że pochodzi z Wisły, gdzie z resztą wraz z najbliższą rodziną mieszka do tej pory.

Wielu internautom, uroda Magdalena może kojarzyć się, z inną byłą żoną jednego z polskich skoczków narciarskich. Mianowicie, okazuje się, że to rodzona siostra Justyny Lazar – byłej żony Piotra Żyły. Trzeba przyznać, że panie są do siebie naprawdę bardzo podobne, a jedyna wyraźnie zauważalna wizualna różnica między nimi to kolor włosów.

Młodsza z sióstr nie zdradziła publicznie czym zajmuje się na co dzień. Wiadomo natomiast, że spełnia się nie tylko jako żona, ale także matka.

Zobacz także: Co wiemy o żonie Klemensa Murańki?

Magdalena Zniszczoł: mąż

Jak już wspominaliśmy Magdalena to jedna z partnerek polskich skoczków narciarskich, który niedawno rozpoczęli kolejny sezon zmagań na skoczniach na całym świecie. Aleksander Zniszczoł na swoim koncie ma już kilka naprawdę cennych sukcesów. Mianowicie, między innymi zdobył tytuł mistrza świata juniorów, a także występy w indywidualnych oraz drużynowych konkursach skoków i lotów narciarskich.

Para na ślubnym kobiercu stanęła w 2017 roku. Już rok później na świat przyszła ich córeczka. Rodzice wybrali dla niej imię Hania. Co ciekawe, matką chrzestną dziewczynki jest właśnie była żona Piotra Żyły.

Dumni rodzice często udostępniają zdjęcia swojej pociechy na swoim profilach w social mediach.

Magdalena i Aleksander Zniszczoł
Magda i Olek Zniszczoł

Magdalena Zniszczoł: Instagram

Żona Aleksandra Zniszczoła prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @majkaal. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam już prawie 3 tysiące użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej