Magic Mars wyjawił prawdę o związku z Oliwią Bieniuk i przedstawił swoją wersję relacji z Klaudią Halejcio!

18 maja 2022
Przez: : KS

Magic Mars ostatnimi czasy jest na językach wszystkich fanów polskiego show biznesu. Wszystko dlatego, że w sieci pojawiły się zdjęcia, na których nie szczędzi sobie czułości z Oliwią Bieniuk. W przeszłości natomiast, mężczyznę łączono z aktorką Klaudią Halejcio. Co sam zainteresowany ma  do powiedzenia na te tematy?

Magic Mars i Oliwia Bieniuk są parą?

Zdjęcia popularnego fotografa gwiazd i córki Anny Przybylskiej wywołały duże zainteresowanie wśród internautów. Szybko pojawiły się spekulację, że Macieja i Oliwię łączy głębsza relacja, a spotkanie, na którym przyłapali ich paparazzi było randką.

Nie da się ukryć, że zarówno Oliwia, jak i Magic Mars niechętnie chcą dzielić się swoim życiem prywatnym. Zarówno 19-latka, jak i mężczyzna zostali wywołani do tablicy w celu wyjaśnienia ich relacji. Jednakże, żadne z nich nie wyjawiło nic, co usatysfakcjonowałoby internautów.

W jednym z udzielonych wywiadów, na pytanie o potencjalny związek z uczestniczką jednej z edycji Tańca z gwiazdami zdradził:

,,To jest totalnie nasza prywatna sprawa, ale na pewno ja i Oliwia jesteśmy przyjaciółmi. Tak jak ona stwierdziła, w bliskiej relacji.

Oliwia Bieniuk i Magic Mars
Oliwia Bieniuk i Magic Mars

Zobacz także: Klaudia Halejcio poinformowała o zaręczynach!

Magic Mars o Klaudii Halejcio

Ciekawość wzbudzają nadal relacje, które łączyły go jakiś czas temu z Klaudią Helejcio. W tym czasie powstało wiele zabawnych filmików, które podbiły sieć. Wszystko wyglądało na to, że para spędza ze sobą szczęśliwe chwile. Jednakże, okazuje się, że aktorka nie wspomina wspólnego czasu tak dobrze. Zdradziła, że nie chce do tego wracać, a w jej opinii to, co było między nimi nie zasługuje na miano związku.

Co ciekawe, odmienne zdanie na ten temat ma sam Magic Mars. Mianowicie, mężczyzna stwierdził:

,,Klaudia była mi, jest mi bliska do dzisiaj.’’

Fotograf zaważył również, że w momencie życia, w którym znajduje się Halejcio, nie ma co oceniać relacji, jaka ich łączyła w przeszłości. Chociażby ze względu na dziecko i nowy związek kobiety.

Myślicie, że Magic Mars i Oliwia Bieniuk ogłoszą, jeśli zdecydują się na związek?

źródło: Youtube/Magic Mars Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej