Maria Jeleniewska: [wiek, TikTok, kariera, Instagram]

15 października 2021
Przez: : KS

Maria Jeleniewska to jedna z najbardziej popularnych tiktokerek w Polsce, ale także na świecie. Nie bez powodu dziewczynę nazywa się Królowa TikToka. Jak doszło do tego, że teraz to ona wyznacza trendy? Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Maria Jeleniewska: wiek

Mery Jelewniewska jest jeszcze bardzo młoda. Mianowicie, w sieci można dotrzeć do informacji, że urodziła się 10 maja 2002 roku. W związku z tym, jak nietrudno obliczyć na chwilę obecną ma 19 lat. Niedawno ukończyła naukę w liceum.

Co ciekawe, aktywność fizyczna nie jest jej obca od najmłodszych lat. W przeszłości trenowała karate, pływanie oraz uczęszczała na lekcje tańca współczesnego i jazzu.

Królowa Polskiego TikToka pochodzi z Poznania, lecz niedawno zdecydowała się na przeprowadzkę do Warszawy. W sieci pokazała również, jak wygląda jej nowe mieszkanie, a także pozwoliła widzom podjąć decyzje, jak powinna je urządzić.

Zobacz także: Co wiemy o polskim modelu Dominiku Sadochu?

Maria Jeleniewska: TikTok

Nie da się ukryć, że Marysia Jeleniewska jak mało kto wybiła się na TikToku spośród wszystkich twórców internetowych działających w tej aplikacji. Na chwile obecną, udało jej się zgromadzić aż 13 milionów obserwujących. Nie da się ukryć, że liczba ta może robić naprawdę ogromne wrażenie.

19-latka doskonale wpisuje się w aktualnie panujące tam trendy, a co więcej sama jest prekursorką niektórych z nich. Zdradziła, że często inspiruje się filmikami amerykańskich i rosyjskich twórców.

Jeleniewska często współpracuje z innymi czołowymi twórcami internetowymi w Polsce. Zdarza się także, że gościnnie występuje również na ich filmach. Jakiś czas temu zaczęła także prowadzić własny kanał na Youtubie.

Królowa TikToka ma na swoim koncie także współpracę ze znanymi markami. Często bierze udział w sesjach zdjęciowych, czego efekty możemy znaleźć w sieci.

Marysia Jeleniewska
Mery Jeleniewska jest nazywana Królowa TikToka

Maria Jeleniewska: Instagram

Mery Jeleniewska cieszy się także dużą popularnością na Instagramie. Swój profil prowadzi pod nazwa @jeleniewska. Aktualnie, jej aktywność śledzi tam ponad 642 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej