Połącz się z nami

Maja Bohosiewicz eksponuje płaski brzuch w stroju kąpielowym – co za figura!

Maja Bohosiewicz eksponuje

Moda i uroda

Maja Bohosiewicz eksponuje płaski brzuch w stroju kąpielowym – co za figura!

Maja Bohosiewicz eksponuje płaski brzuch, pozując na łóżku w stroju kąpielowym. Trzeba przyznać, że figura Mai robi piorunujące wrażenie, co zostało docenione przez internautów. Zobaczcie sami!

Maja Bohosiewicz urodziła się 20 listopada 1990 roku. To znana aktorka, która swoją rozpoznawalność zawdzięcza rolom w takich produkcjach jak  „Londyńczycy”, „M jak miłość” czy „Za marzenia”. Ukończyła liceum aktorskie w Krakowie, a swoją pierwszą przygodę z aktorstwem przeżyła w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Ponadto Maja zyskała dodatkowy rozgłos występując w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym zajęła 8. miejsce. Od 2018 roku prowadzi swoją firmę odzieżową „Le Collet”.

Maja tworzy szczęśliwy związek z Tomaszem Kwaśniewskim, z którym pobrała się pod koniec 2018 roku. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci: syna Zacharego (ur. 2016) i córkę Leonię (ur. 2017).

Zobacz także: Maja Bohosiewicz w pięknych szortach własnej marki. To będzie HIT!

Maja Bohosiewicz eksponuje płaski brzuch w stroju kąpielowym!

Maja prężnie działa także na Instagramie, a jej profil obserwuje niespełna pół miliona osób! Znajdziemy tam posty z kampanii reklamowych, a ponadto Maja dzieli się ze swoimi fanami częścią życia prywatnego. Nie brakuje zdjęć z ciekawymi stylizacjami oraz rodzinnych fotografii. Tym razem pojawił się nieco odważniejszy post. Maja Bohosiewicz eksponuje płaski brzuch w stroju kąpielowym! Nie da się ukryć, że aktorka może pochwalić się niezwykle zgrabną figurą, co zostało docenione przez internautów.

„Taka jakby zamyślona.. smutna… a po prostu wciągam brzuch do zdjęcia i próbuje przy tym wyglądać naturalnie. 🤦🏻‍♀️” -napisała w poście Maja.

Pod postem nie zabrakło komentarzy przepełnionych komplementami. Wśród nich czytamy:

„No pięknie Pani wygląda w tym bikini 😉❤️”

„Co jak co ale Ty masz taką figurę ,że nie musisz wciągać brzucha 😉😍”

„Wyglądasz obłędnie❤️”

„wciągnięty czy nie, pięknie się prezentuje 💚”

Trzeba przyznać, że figura Mai prezentuje się znakomicie. My jesteśmy pod wrażeniem! A jak Wam podoba się post Mai?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry