Maja Chroboczek : [wiek, 40 kontra 20 2, partner, Instagram]

6 grudnia 2022
Przez: : W.M.

W programie 40 kontra 20 pojawiła się nowa uczestniczka, która zrobiła wrażenie na programowych singlach. Kim jest Maja Chroboczek z 40 kontra 20 2? Ile ma lat, skąd pochodzi i czym zajmuje się na co dzień?

Maja Chroboczek: wiek

Maja z 40 kontra 20 ma 37 lat i pochodzi z Tczewa, gdzie na co dzień prowadzi z powodzeniem swój escape room. Jak przyznaje, tworzenie scenariuszy do pokoi zagadek, to jedna z jej wielkich pasji. Maja Chroboczek nie lubi spoczywać na laurach i ma wiele pomysłów. Aktualnie uczy się kilku języków obcych, a dodatkowo interesuje się i pogłębia wiedzę między innymi na temat relacji międzyludzkich, ekonomii, filozofii, geopolityki, a także ekologii. Uczestniczka 40 kontra 20 jest lubi obracać się wśród ludzi inteligentnych, jest libertarianką i weganką.

Maja Chroboczek: 40 konta 20

37-latka dołączyła do pozostałych uczestniczek 2 edycji 40 kontra 20 już podczas trwania programu. Maja od razu pokazała, że jest pewną siebie kobietą, która nie odpuści rywalizacji.

Zobacz także: Tom Grabowski z 40 kontra 20 spotykał się kiedyś ze znaną polską gwiazdą! Wiemy z kim!

Chroboczek podobnie jak pozostałe kobiety ma rywalizować o względy dwóch programowych singli – starszego Toma Grabowskiego oraz młodszego Tomasza Zarzyckiego. Czy Maja z 40 kontra 20 odnajdzie wśród jednego z nich miłość? Mimo że od kilku lat singielką i od tego czasu nie spotkała na swojej drodze mężczyzny, z którym połączyło ją prawdziwe uczucie, nie traci nadziei, że w końcu to nastąpi.

Maja Chroboczek: Instagram

Maja z 40 kontra 20 podobnie jak większość pozostałych uczestników reality-show prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. 37-latkę na Instagramie internauci mogą znaleźć pod nazwą @maja_40kontra20.

źródło: TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej