Maja Hirsch spoliczkowała Antka Królikowskiego! Nagranie pojawiło się w sieci! [WIDEO]

30 czerwca 2022
Przez: : M.J

W sieci pojawiło się nagranie, na którym Maja Hirsch policzkuje Antka Królikowskiego. Jak widzimy zdarzenie miało miejsce podczas rejsu Przez Atlantyk, bo to właśnie w tym programie Królikowski i Hirsch ostatnio wzięli udział. Nieemitowany do tej pory fragment programu Przez Atlantyk zrobi Wam dzień!

Program Przez Atlantyk

Kilka miesięcy temu na swoich ekranach mogliśmy śledzić nowy program stacji TVN. Znane osoby ze świata show-biznesu wraz z ekipą i pod czujny okiem kamer przepłynęli Ocean Atlantycki. Na udział w rejsie zdecydowali się m.in. Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Liroy, czy Antoni Królikowski.

ZOBACZ TAKŻE: Antek Królikowski szczerze na temat choroby. Stwardnienie rozsiane komplikuje mu życie?

Przez Atlantyk.
Ekipa w programie Przez Atlantyk.

Dzięki tej produkcji nieco bliżej mogliśmy poznać osoby znane do tej pory tylko ze szklanego ekranu. Tym razem uczestnicy programu Przez Atlantyk nie mogli ukryć się przed kamerami na małej łódce. Nie da się jednak ukryć, że najwięcej emocji wśród widzów wzbudziła osoba Antka Królikowskiego, który przed emisją programu rozstał się z Joanną Opozdą.

ZOBACZ TAKŻE: Opozda i Królikowski unieważnią ślub kościelny? Głos zabrał sam ksiądz!

Antek bez wątpienia był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników programu Przez Atlantyk i niejednokrotnie zachodził za skórę swoim współtowarzyszom rejsu. Teraz na Instagramie aktora pojawiło się nagranie, którego nie zobaczyliśmy w telewizji. Czym sobie zasłużył na siarczysty policzek od Mai Hirsch?

Królikowski spoliczkowany przez Maję Hirsch

A teraz z serii, czego nie pokazali w “Przez Atlantyk“- podpisała nagranie aktorka.

Na filmiku wyraźnie widać, jak Maja policzkuje swojego kolegę z programu. Jak również możemy usłyszeć, to sam Antek prosił się o siarczystego policzka.

ZOBACZ TAKŻE: Antek Królikowski ma już następcę! Joanna Opozda zna go już od jakiegoś czasu!

Zróbmy puentę i uderz mnie lewą ręką w twarz”- wtórował koleżance z programu Królikowski.

Nie da się ukryć, że choć sam Królikowski zachęcał Maję do tego, to był nieco zaskoczony jej natychmiastową reakcją. Jednak wiele wskazuje na to, że pomiędzy aktorami nie ma złej krwi, a świadczy o tym bez wątpienia fakt, że sam aktor udostępnił nagranie na swoim profilu. Następnie aktorka wytłumaczyła internautom zaistniałą sytuację i jak przyznała, był to pokaz ich aktorskich umiejętności. Zobaczcie!

Oglądaliście Przez Atlantyk?

Źródło: Instagram Antka Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej