Maja Hyży dowiedziała się o płci drugiego dziecka na antenie “Pytania na śniadanie”

4 kwietnia 2022
Przez: : W.M.

Maja Hyży razem ze swoim partnerem pojawiła się w poniedziałkowy wydaniu Pytania na śniadania. To właśnie na oczach widzów przyszli rodzice dowiedzieli się, czy Maja urodzi chłopca, czy dziewczynkę.

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Życie osobiste Mai

Maja Hyży od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Piosenkarka zyskała popularność dzięki udziałowi w programie X-factor, gdzie występowała razem ze swoim ówczesnym mężem Grzegorzem Hyżym. Para doczekała się bliźniąt, jednak ich związek rozpadł się krótko po przygodzie w talent-show.

Od pewnego czasu Maja związana jest z nowym partnerem, z którym ma córeczkę. Tosia, gdyż tak nazywa się dziewczynka, urodziła się w lipcu 2020 roku. Krótko przed końcem tego roku media obiegła informacja, o kolejnej ciąży wokalistki. Hyży potwierdziła te doniesienia, występując na Sylwestrze Marzeń, kiedy to po raz pierwszy wyeksponowała widoczny już ciążowy brzuszek.

Zobacz także: Internauci krytykują Maję Hyży za dziwną stylizację. Odpowiedziała.

Konrad, ukochany Mai, do tej pory stronił od show-biznesu i niechętnie udzielał się publicznie. W lutym tego roku mężczyzna zadebiutował na czerwonym dywanie, zjawiając się z ciężarną partnerką na premierze filmu Miłość jest blisko. Maja zwróciła uwagę fotoreporterów odważną stylizacją, która odsłoniła ciążowy brzuszek. Już wówczas okrzyknięta została przez internautów „polską Rihanną”, a podobną stylizację eksponującą ciążowe krągłości, zaprezentowała także kilka dni temu.

Płeć dziecka Mai Hyży

Maja i Konrad już niebawem po raz kolejny zostaną rodzicami i powitają na świecie drugą pociechę. Dumni partnerzy do dzisiaj nie wiedzieli jednak, jaka będzie płeć maleństwa. Co ciekawe, Maja i Konrad dowiedzieli się o tym na oczach widzów Pytania na śniadanie. Przyszli rodzice w obecności Mateusza Szymkowiaka przekłuli balon, z którego wysypało się różowe konfetti. Oznaczało to, że Maja już wkrótce urodzi dziewczynkę.

Zakochani ukrywali radości z faktu, że w ich rodzinie pojawi się druga córeczka, a Maja zdradziła nawet, że prawdopodobnie dziewczynka będzie miała na imię Marysia.

Maja Hyży i Konrad Kozak
Maja Hyży ze swoim partnerem

Gratulujemy!

źródło: Instagram Mai Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej