Maja Hyży i jej partner w takich samych bluzach! Wyglądają niesamowicie.

2 października 2020
Przez: : K.M.

Maja Hyży i jej partner w takich samych bluzach. Ta para zachwyciła internautów swoimi niemal identycznymi stylizacjami. Czy przypadnie Wam do gustu? Sprawdziliśmy, gdzie i w jakiej cenie kupicie ich bluzy z najnowszej kreacji.

Maja ogromną rozpoznawalność zdobyła w 2013 roku, kiedy z ówczesnym mężem – Grzegorzem Hyżym wzięła udział w trzeciej edycji programu „X Factor”. Niestety, Maja odpadła w odcinku półfinałowym i zajęła 4. Miejsce. Od tamtej pory jej single znajdują się na pierwszych miejscach list przebojów.

W życiu prywatnym Maja związana jest z tajemniczym mężczyzną o imieniu Konrad. W lipcu tego roku na świat przyszła ich pierwsza córka Antonina. Celebrytka z poprzedniego małżeństwa ma 8-letnich bliźniaków – Wiktora i Alexandra. Zdjęcia Mai z rodziną możemy podziwiać na jej profilu na Instagramie, gdzie widnieje pod nazwą @majahyzy. Ilość jej followersów z dnia na dzień zwiększa się i obecnie ma ich ponad 141 tysięcy! Oprócz zdjęć z życia prywatnego celebrytka chętnie publikuje relacje zza kulis koncertów, najważniejszych eventów czy zdjęcia swoich stylizacji.

Maja Hyży i jej partner w takich samych bluzach! Wyglądają niesamowicie.

Najnowsze zdjęcie Mai i Konrada bardzo przypadło do gustu internautom. Para zaprezentowała się w takim samym modelu bluzy od marki „Honko”. Bluza o nieco luźnym kroju zakładana jest przez głowę i nie posiada kaptura. Wykonana została z najwyższej jakości materiałów i występuje w kolorze beżowym. Z przodu oraz na plecach posiada autorskie logo firmy w kolorze białym. Obecnie kupimy ją w promocyjnej cenie za 189 złotych! Oboje wyglądają niesamowicie! A pod ich zdjęciem nie mogło zabraknąć polubień i pozytywnych komentarzy. Oto kilka z nich:

„Piękna para! ❤️❤️”

„Zawsze piękna !!😘😘”

„Najlepsze bluzy ❤️ uwielbiam Was!”

„Jak zawsze rewelacyjnie wyglądasz! 😍”

A Wam jak podoba się Maja Hyży i jej partner w takich samych bluzach marki „Hanko”? Nam bardzo przypadły do gustu ich stylizacje!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej