Maja Hyży w końcu skomentowała ciążę Agnieszki! Takich słów chyba mało kto się spodziewał!

7 listopada 2021
Przez: : M.S.

Nie da się ukryć, że była żona i obecna partnerka Grzegorza nie pałają do siebie wielka sympatią. Maja Hyży w końcu zabrała głos w sprawie ciąży Agnieszki i zaskoczyła swoją wypowiedzią!

Konflikt Mai i Grzegorza

Nie jest tajemnicą, że od jakiegoś czasu Maja Hyży i Grzegorz toczą wojną, a ich konflikt ujrzał światło dzienne, gdy wokalistka zamieściła na swoim profilu na Instagramie post, w którym oskarżyła swojego byłego męża o nękanie psychiczne. Po tych wydarzeniach zarówno muzyk jak i jego obecna żona Agnieszka zniknęli z mediów. Niedawno oboje wrócili do social mediów, by niedługo po tym pochwalić się radosną nowiną.

w sierpniu tego roku Agnieszka Hyży zamieściła na swoim profilu post, w którym ogłosiła radosną nowinę o swoim stanie błogosławionym. Zaraz po tym prezenterka podzieliła się wstrząsającymi informacjami dotyczącymi wcześniejszych ciąż, które kończyły się poronieniami. Ponadto przyznała, że bardzo długo starali się z mężem o wspólne dziecko, dlatego w obawie o najgorsze dość późno ogłosili ciążę Agnieszki.

Zobacz także: Baby Shower Agnieszki Hyży

Krótko po wyznaniu Agnieszki swoją historią podzieliła się również Maja. Jak się okazało była żona Grzegorza również zmierzyła się z traumą po stracie dziecka. A jak piosenkarka zareagowała na ciążę partnerki swojego byłego męża?

Czy Maja Hyży pogratulowała Agnieszce i Grzegorzowi?!

W rozmowie z reporterką jastrzabpost, Maja została zapytana o jej reakcję na stan błogosławiony Agnieszki Hyży. Wokalistka początkowo nie chciała wypowiadać się na temat rodziny swojego męża:

“Na temat mojego byłego męża nie rozmawiam. Tak też ustaliliśmy oni mają swoje życie, ja mam swoje życie. Chciałabym się od tego odciąć”

Maja Hyży o ciąży Agnieszki
Maja Hyży

Jednak długo nie udało się Mai milczeć w tym temacie. Nie da się ukryć, że po medialnych oskarżeniach, słowa piosenkarki w kierunku byłego męża i jego ciężarnej żony są pełne uznania:

“Jak najbardziej życzę im bardzo dobrze. Trzymam kciuki i cieszę się, że w końcu im się udało, bo wiem, że długo się starali. Każda kobieta potrzebuje takiego szczęścia. Wiem, jakie to jest ważne w naszym życiu, więc super. Ja się cieszę.”

Spodziewaliście się takich słów z ust Mai Hyży?

Źródło: jastrzabpost, Instagram Mai Hyży, Instagram Agnieszki Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej