Maja Hyży odlicza dni do porodu! W dziewiątym miesiącu wygląda obłędnie!

17 czerwca 2020
Przez: : J.J

Maja Hyży wielkimi krokami zbliża się do porodu. Co bądź prezentuje z tej okazji wiele zdjęć, które eksponują jej ciążowy brzuszek. Zobaczcie, efekty najnowszej sesji zdjęciowej, która zachwyciła internautów! Maja Hyży odlicza dni do porodu!

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Maja Hyży, choć swoje pięć minut największej sławy ma już za sobą, nadal nie schodzi z języków ludzi. Nowy rozgłos zapewniła sobie tym razem nie kolejnym singlem, a wielką zmianą w swoim życiu. Maja pewien czas temu dodała na swój profil w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym eksponuje swój ciążowy brzuszek. Co ciekawsze, był on już całkiem sporych rozmiarów, a nikt wcześniej nie słyszał o stanie błogosławionym artystki.

Od tego czasu portale nie przestają rozpisywać się o przygotowaniach do porodu Mai oraz o coraz to większym ciążowym brzuszku piosenkarki. Ona sama również daje ku temu powody. Od kiedy Maja ogłosiła tą radosną nowinę, nadrabia publikowanie ciążowych zdjęć.

Maja Hyży odlicza dni do porodu!

W jednym z najnowszych wpisów Maja znów pokazała swoim fanom kolejne zdjęcie, tym razem wykonane na profesjonalnej sesji fotograficznej. Pozuje ona na białym tle, w białej stylizacji. Ubrana jest w elegancką sukienkę, która podkreśla jej figurę i ciążowy brzuszek. Poród Mai zbliża się wielkimi krokami. Artystka skomentowała fotografię, przyznając, że za chwileczkę przywita na świecie swoją córeczkę, a tym samym sama zaczyna się już stresować:

“To już zaraz, to już za chwileczkę i zaczynam się stresować… 😯
Jakieś dobre słowa dla przyszłej, ponownej mamuśki??😁🤗🤰”

Trzeba przyznać, że ciążą służy Mai i w dziewiątym miesiącu wygląda naprawdę świetnie. Fani wsparli artystkę i skomplementowali licznie jej wygląd:

“Piękna przyszła mama❤️”

“Będzie dobrze 😊👍pieknie wyglądasz 😊👍”

“Maja wyglądasz pięknie 😍 bliźniaki urodziłaś to teraz już nie ma się czym stresować 😘będzie dobrze, trzymam kciuki 😘”

“Absolutnie zjawiskowo 😍😍😍”

Oczekujemy szczęśliwego rozwiązania Mai z wielką niecierpliwością! A Wy?

TUTAJ możecie zobaczyć ciężarną Maję Hyży w samej blieźnie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej