Ciężarna Hyży w samej bieliźnie! Poród zbliża się wielkimi krokami!

17 czerwca 2020
Przez: : J.J

Maja, od kiedy tylko ogłosiła swój błogosławiony stan, bardzo chętnie prezentuje fotografie z ciążowym brzuszkiem. Zobaczcie, kolejną z nich, na której przyłapano ją w niespotykanej odsłonie! Ciężarna Hyży w samej bieliźnie!

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Maja Hyży zaistniała dzięki udziałowi w muzycznym programie “X-Factor”. To właśnie tam konkurowała ze swoim mężem – Grzegorzem. Choć wydawało się, że Maja i Grzegorz tworzą udane małżeństwo, wcale tak nie było. Ku zdziwieniu widzów programu i fanów talentu rozśpiewanego małżeństwa,  kilka miesięcy po finale talent-show rozstali się, a następnie zakończyli formalnie swoje małżeństwo. Następnie każde z nich ułożyło sobie życie na nowo. Grzegorz od lat związany jest z Agnieszką Popielewicz, natomiast Maja od pewnego czasu ma nowego partnera – Konrada.

Pewien czas temu Maja wywołała niemałe zamieszanie wokół własnej osoby, kiedy ogłosiła, że wraz ze swoim partnerem spodziewają się dziecka. Co ciekawsze artystce udało się długo utrzymać swój stan z dala od mediów. Od kiedy tylko pierwsza fotografia ciężarnej Mai trafiła do social mediów, portale nie przestają rozpisywać się o ciężarnej piosenkarce i jej coraz to większych ciążowych krągłościach. Sama Maja daje ku temu powody. Od kiedy ogłosiła, że spodziewa się dziecka, coraz częściej dodaje na swój Instagram kolejne zdjęcia. Niejednokrotnie rozpisywaliśmy się o piosenkarce – na przykład TUTAJ, gdy zapozowała topless! Innym razem, gdy przyznała internautom ile przytyła w ciąży – o tym natomiast TUTAJ!

Ciężarna Hyży w samej bieliźnie!

Do mediów trafiło kolejne zdjęcie ciężarnej Mai Hyży. Tym razem została ona przyłapana podczas przygotowań do sesji fotograficznej. Z tej okazji Maja wybrała się na makijaż do profesjonalisty. Maja pozuje owinięta jedynie w ręczniku i w biustonoszu. Taki widok nie zdarza się często – to pierwsze, tak naturalne i spontaniczne zdjęcie artystki, które trafiło do mediów! Na fotografii oczywiście rzuca się w oczy ciążowy brzuszek Mai, który trzeba przyznać, jest już coraz to pokaźniejszych rozmiarów!

Jak podoba się Wam najnowsze ujęcie ciężarnej Mai Hyży?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej