Maja Hyży odpowiedziała na krytykę internautów: “Nie wstydzę się tego”!

10 lutego 2022
Przez: : MC

Maja Hyży podczas premiery filmu Miłość jest blisko zaprezentowała się w kusej sukience, eksponującej ciążowe krągłości. Stylizacja spotkała się ze skrajnymi opiniami, a Mają postanowiła odpowiedzieć na krytykę.

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Kilka słów o Mai

Maja Hyży to obecnie jedna z czołowych polskich gwiazd. Artystka zyskała sławę dzięki udziałowi w muzycznym programie X Factor. Wystąpiła w nim razem z ówczesnym mężem – Grzegorzem Hyży, jednak niedługo później rozstali się. Obecnie Maja tworzy szczęśliwy związek z Konradem Kozakiem, z którym ma córeczkę Antoninę, i z którym spodziewa się kolejnego dziecko. Warto dodać, że Maja jest w ciąży z czwartym dzieckiem, a z pierwszego małżeństwa ma dwójkę dzieci.

Zobacz także: Kiedy poród Mai Hyży?

Jeśli chodzi o życie zawodowe, gwiazda nieprzerwanie rozwija się zarówno w branży muzycznej jak i w mediach społecznościowych. Ponadto artystkę mogliśmy zobaczyć również w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym zajęła 4. miejsce.

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Maja Hyży odpowiedziała na krytykę

W ostatnich dniach Maja wraz z partnerem zjawili się na premierze filmu Miłość jest blisko. Artystka niewątpliwie zwróciła na siebie uwagę odważną stylizacją. Maja postawiła bowiem na błękitną kreację, która odsłania ciążowy brzuszek. Za projekt odpowiada projektant Robert Czerwik. Stylizacja ta spotkała się ze skrajnymi opiniami.

Maja Hyży w odważnej stylizacji
Maja na premierze filmu
fot. Podlewski/AKPA

Artystka w rozmowie z serwisem Party.pl postanowiła odnieść się do fali krytyki. Maja wyznała, że miała świadomość, że pojawią się różne komentarze na jej temat. Nie mniej jednak nie przejmuje się krytyką i cieszy błogosławionym stanem.

“Liczyłam się z różnymi komentarzami. Czy je widziałam? Tak i bardzo się cieszę, że została rozpoczęta dyskusja. “Kobieta w ciąży…”, “odsłonięty brzuszek…”, “wypada, czy nie wypada?”… Dziewczyny, oczywiście, że wypada! Żadna z nas nie powinna się wstydzić tak pięknego stanu, jakim jest ciąża. Na świat przyjdzie już czwarta moja pociecha, kocham ją od pierwszej sekundy” – wyznała Maja w rozmowie z Party.

Gwiazda odniosła się również do komentarzy związanych z rozstępami, które pojawiły się na jej brzuchu.

“Bycie mamą jest dla mnie najważniejsze i nigdy nie będę się tego wstydzić, że moje ciało się zmienia. Rozstępy? Tak, są i będą. Czy znikną? Nie wiem. Nie wstydzę się tego. Kocham dziewczyny, które odważnie prezentują swoje krągłości, które mówią o dyskomfortach związanych z ciążą. Ewa Farna, Maffashion – wielka odwaga. Jestem dumna, że są w Polsce tak odważne osoby. Nasze ciała są pięknie i każda z nas powinna to wiedzieć (…). Jeśli ktoś ma z tym problem, to ich problem, a nie mój” – dodała.

Podzielacie zdanie Mai?

źródło: Instagram Mai Hyży, party.pl, AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej