Maja Hyży dumnie eksponuje pierwsze ciążowe krągłości. Kiedy poród?

9 stycznia 2022
Przez: : J.J

Choć plotki o kolejnej ciąży artystki obiegły media jeszcze przed Sylwesterem, a artystka niedługo później potwierdziła w jednym z wywiadów doniesienia na temat swojego stanu, dopiero teraz pochwaliła się pierwszą ciążową fotką. Zobaczcie, jak prezentuje się Maja Hyży na pierwszym zdjęciu z ciążowym brzuszkiem!

Życie prywatne Mai Hyży

Maja Hyży jest mamą trójki dzieci. Dwóch chłopców bliźniaków pochodzi z jej małżeństwa z Grzegorzem Hyży. Chłopcy – Wiktor i Alexander w tym roku skończą 9 lat. W 2020 roku na świat przyszła kolejna pociecha Mai. Tym razem była to dziewczynka o imieniu Antosia, która jest owocem miłości artystki i jej partnera Konrada Kozaka.

Zobacz także: Maja Hyży z synami

Maja na nowo cieszyła się macierzyństwem a internauci, którzy obserwują jej profil w mediach społecznościowych mieli możliwość oglądać życie Mai – najpierw ciążowe fotki, na których eksponowała ciążowy brzuszek, następnie przygotowania do macierzyństwa i pierwsze chwile ze swoją córeczką.

Tuż przed sylwestrową nocą 2021/2022 media obiegły doniesienia na temat kolejnej ciąży Mai Hyży. Artystka potwierdziła ciążę podczas koncertu sylwestrowego w Zakopanem, zdradzając tym samym jak się czuje.

Zobacz także: Maja Hyży o 4 ciąży

Synowie Mai Hyży
Maja Hyży z synami

Ciążowa fotka artystki

Choć Maja potwierdziła swoją ciąże w wywiadach, do tej pory nie publikowała żadnego wpisu na swoim profilu w mediach społecznościowych. To się jednak zmieniło a dumna mama postanowiła wyeksponować pierwsze ciążowe krągłości i zdecydowała się na wzruszający wpis dotyczący bycia mamą:

“Mama to miękkie ręce. Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność. Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie gdzieś na horyzoncie 🤰❤
Po deszczu, zawsze wychodzi słońce, a ze słońcem Anioły zesłały Nam małe maleństwo.
Byliśmy gotowi juz na Nie kilka miesięcy temu, lecz nie dane Nam było usłyszeć bicie serduszka. Dziś los się do Nas uśmiechnął
i możemy głośno wykrzyczeć światu,
że spodziewamy się Naszego małego Aniołka.”

Maja Hyży i Piotr Kozak powitają na świecie swoje maleństwo w okolicach maja/czerwca.

Maja Hyży
Maja Hyży eksponuje ciążowy brzuszek

Jak podoba się Wam pierwsze ciążowe zdjęcie Mai?

Źródło: Instagram Mai Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej