Maja Hyży odwiedziła fryzjera. Co zmieniła?

25 maja 2020
Przez: : P.Z.

Maja Hyży odwiedziła fryzjera. Wokalistka faktycznie chętnie na Instagramie zdaje relację z tego, co dzieje się w jej życiu. Zobaczcie zatem, co zmieniło się u niej po wizycie w salonie fryzjerskim!

Maja Hyży to utalentowana wokalistka, którą mogliśmy poznać dzięki jej udziałowi w programie „X-Factor”. Brała w nim udział razem ze swoim byłym mężem Grzegorzem Hyży, z którym zresztą doczekała się dwójki dzieci, bliźniaków.

W programie ich związek przechodził kryzys i finalnie się niestety rozpadł. Po czasie oboje jednak ułożyli sobie życie na nowo. Grzegorz związał się z Agnieszką Popielewicz, ona również spotkała swoją nową miłość. To właśnie ze swoim nowym partnerem Konradem spodziewa się trzeciego dziecka. Maja poinformowała o tym swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, prezentując już całkiem spory ciążowy brzuszek. Niewątpliwie ciąża jej bardzo służy, bo wygląda naprawdę pięknie.

Maja Hyży odwiedziła fryzjera.

Hyży rzeczywiście bardzo chętnie opowiada o swoim życiu obserwatorom na Instagramie. Niedawno mówiła o swojej sesji ciążowej sesji zdjęciowej, na której efekty będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Chociaż jeden kadr jako zapowiedź tych pięknych zdjęć zdecydowała się pokazać, a pisaliśmy o tym tutaj. Potem opowiadała, że wybiera się na sesję zdjęciową z całą rodziną.

Teraz zaś pokazała, jak przebiegła jej wizyta w salonie fryzjerskim. Odwiedziła bowiem Tomasza Schmidta, który doskonale jest znany zwłaszcza widzom TVN Style (@schmidttomasz). Gdzie razem z Andrzejem Wierzbickim przeprowadzali rewolucje salonów fryzjerskich w programie “Ostre cięcie”.

Zobaczcie zatem, co zmieniła w swojej fryzurze Maja?

Maja Hyży odwiedziła fryzjera
Źródło: https://www.instagram.com/stories/majahyzy
Maja Hyży odwiedziła fryzjera
Maja Hyży odwiedziła fryzjera

Maja niewiele zmieniła w swojej fryzurze, bo zdecydowała się jedynie na odświeżenie koloru. W wykonaniu “mistrza” koloryzacji, gdyż jak wiemy, w programie “Ostre cięcie” Tomasz Schmidt był odpowiedzialny właśnie na szkolenie w tym zakresie właśnie.

Z pewnością po przerwie w funkcjonowaniu zakładów fryzjerskich również ona, podobnie jak wiele kobiet w naszym kraju była tego spragniona.

Trzeba przyznać, że wygląda świetnie i bardzo naturalnie!

A Wy, co sadzicie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej