Maja Hyży opowiedziała o swoim partnerze. Czy są zaręczeni?

30 kwietnia 2020
Przez: : MC

Maja Hyży opowiedziała o swoim partnerze! O artystce ponownie zrobiło się głośno z powodu jej ciąży. Piosenkarka zdradziła czy jest zaręczona i czy planuje ślub.

Kilka słów o Mai

Maja Hyży urodziła się 3 grudnia 1989 roku w Kołobrzegu. Jest polską piosenkarką i półfinalistką 3. edycji programu X Factor. W ubiegłym tygodniu media obiegła informacja, że artystka jest w ciąży! Warto wspomnieć, że ze swoim poprzednim mężem Grzegorzem ma dwoje dzieci. Para rozwiodła się zaraz po zakończeniu programu. Aktualnie każde z nich układa sobie życie z nowymi partnerami. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post Maja opowiedziała jak poznała swojego obcengo chłopaka, czy są zaręczeni oraz czy planują ślub.

Zobacz także: Maja Hyży pokazała po raz pierwszy twarze swoich synków

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Maja Hyży opowiedziała o swoim partnerze

Okazuje się, że obecny partner Mai był jej sąsiadem, a ich przygoda miłosna zaczęła się od niewinnego “dzień dobry”. Hyży zdradziła również, jej partner doskonale wiedział, że jest osobą popularną. Jednak nie to go urzekło. Partner piosenkarki zwrócił uwagę na jej wygląd i uśmiech.

“Mieszkaliśmy bardzo blisko siebie. Na tym samym osiedlu. Powiedzieliśmy do siebie tylko dzień dobry i od tego się zaczęło. Jesteśmy teraz w tym miejscu, w którym jesteśmy. Poszliśmy na kawę i Amor strzelił. Ja już mam swoje lata. Jestem po 30-stce. Nie wierzyłam, że można zakochać się od pierwszego wejrzenia. A można” – wspomina.

W kolejnej części rozmowy, Maja zdementowała plotki dotyczące jej rzekomego, kolejnego ślubu. Zdradziła, że marzy o ślubie, jednak na wszystko przyjdzie odpowiedni czas.

“To jest moje marzenie ubrać białą suknię i wyjść za mąż. Ale nie mamy jakiejś presji czasowej, poustalanych dat. Wszystko w swoim czasie. Życie pokaże kiedy ten czas będzie odpowiedni. (…) Zaręczyn jeszcze nie było. Czekam. 

Maja wspomniała również o swojej wymarzonej sukni ślubnej:

Co do sukni, to mam nadzieję, że moja suknia ślubna będzie wyjątkowa. Będzie zupełnie inna od tych, które miałam szansę przymierzyć na sesjach, bo wtedy chciałabym się czuć wyjątkowo. Muszę zrobić wszystko, żeby ten dzień był wyjątkowy, żeby wyglądać inaczej niż na sesji ślubnej – dodała.

Trzymamy kciuki!

źródło: Instagram Mai Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz