Maja Hyży pierwszy raz opowiedziała o rozwodzie! Jak ją to zmieniło?

12 czerwca 2020
Przez: : J.J

Maja i Grzegorz Hyży zasłynęli, jako rozśpiewane małżeństwo w jednym z rozrywkowych programów telewizyjnych “X-Factor”. Ich drogi jednak, ku zdziwieniu wielu fanów się rozeszły. Zarówno Maja, jak i Grzegorz mają dziś własne życie u boku nowych, kochających partnerów! Maja zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie jednego z fanów, jak czuje się po rozwodzie z Grzegorzem! Zobaczcie, co wyznała! Maja Hyży pierwszy raz opowiedziała o rozwodzie!

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Małżeństwo Hyżych występowało razem w programie telewizyjnym “X-Factor”. Śpiewające małżeństwo, które konkurowało ze sobą, szybko zyskało popularność i medialny rozgłos. Jak się jednak okazało, po zakończeniu show Maja i Grzegorz mieli niemałe kłopoty w swoim związku, czego wcześniej nie było widać. Doprowadziły one do ich rozwodu w lipcu 2013 roku. Maja i Grzegorz wcześniej doczekali się dwóch synków, bliźniaków – Wiktora i Alexandra, którzy przyszli na świat 28 lutego 2012 roku.

Każde z nich rozpoczęło życie na nowo. Grzegorz związał się z dziennikarką i prezenterką telewizyjną Agnieszką Popielewicz, która również jest po rozwodzie. Agnieszka i Grzegorz wzięli ślub 17 lipca 2015 roku w Rzymie.

Maja Hyży pierwszy raz opowiedziała o rozwodzie!

Maja obecnie związana jest z tajemniczym mężczyzną o imieniu Konrad. Co ciekawsze, pewien czas temu poinformowała swoich fanów o kolejnej ciąży i zaprezentowała swój brzuszek, który był już naprawdę sporych rozmiarów. Od tego czasu piosenkarka bardzo chętnie udostępnia coraz to nowsze zdjęcia, na którym prezentuje ciążowe krągłości. Media nie przestają rozpisywać się o jej prywatnym życiu. Maja chętnie odpowiada również na pytania fanów na swoim InstaStory.

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Jeden z internautów postanowił jednak cofnąć się kilka lat wstecz i zapytał artystkę, czy ta długo cierpiała po rozstaniu z byłym mężem – Grzegorzem. Choć piosenkarka mogła zrezygnować z tego pytania, z odwagą odpowiedziała:

“Wszystko dzieje się po coś. Jestem szczęśliwą i spełnioną Kobietą, świadomą siebie i swoich decyzji.” – przyznała.

Spodziewaliście się takiej odpowiedzi od Mai?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej