Maja Hyży zdradziła, ile przytyła w ciąży! Będziecie zaskoczeni!

12 czerwca 2020
Przez: : J.J

Maja zaskoczyła swoich fanów, kiedy okazało się, że spodziewa się dziecka. Choć długo ukrywała ten stan, teraz bardzo chętnie udostępnia swoje zdjęcia oraz odpowiada na pytania internautów w związku z przyjściem na świat swojej córeczki. Zobaczcie, jak Maja Hyży zdradziła, ile przytyła w ciąży!

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Maja Hyży to polska piosenkarka, półfinalistka trzeciej edycji programu “X-Factor”. To właśnie tam artystka wybiła się na szerokie wody show-biznesu i zapewniła sobie popularność. Maja ma na swoim koncie wiele singli, które cieszą się popularnością wśród jej słuchaczy. Prywatnie artystka jest mamą 8-letnich bliźniaków, z poprzedniego małżeństwa – z Grzegorzem Hyżym. Lada moment na świecie pojawi się jej kolejne dziecko. Artystka przez długi czas ukrywała swój błogosławiony stan. Bardzo zdziwiła fanów, kiedy okazało się, że jest już w tak zaawansowanej ciąży, a jej brzuszek jest już sporych rozmiarów.

Od tego czasu Maja nadrabia zaległości w prezentowaniu ciążowych fotek. Ostatnio informowaliśmy Was, kiedy na profilu Mai znalazło się kolejne, piękne zdjęcie. Tamtym razem Maja zapozowała topless. Choć wokalistka długo zastanawiała się, czy publikować tę fotografię, spotkała się z wielkim i bardzo miłym przyjęciem przez fanów – o tym odważnym zdjęciu więcej przeczytacie TUTAJ!

Maja swoje ciążowe zdjęcia udostępnia chętnie na swoim Instagramie – obecnie obserwuje go ponad 100 tysięcy fanów. Choć w ostatnim czasie to ciążowe fotki zdominowały profil Mai, znajdziecie tam również inne, ciekawe fotografie pokazujące jej życie zawodowe oraz prywatne.

Maja Hyży zdradziła, ile przytyła w ciąży!

Maja chętnie udostępnia również nagrania na swoim InstaStory. Na jednym z najnowszych postanowiła odpowiedzieć na pytania zadawane przez fanów. Co ciekawsze, jeden z internautów zapytał, ile Maja przytyła w ciąży. Na ten moment czekało wielu internautów, zainteresowanych ciążą piosenkarki. Artystka odpowiedziała:

“Tak z ręką na sercu to przytyłam tylko tyle, co Mia w brzuszku, czyli dokładnie będzie to na tę chwilę 12 kg, jakoś tak.”

A Wy, jak obstawialiście?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej