Maja Hyży pochwaliła się brzuszkową sesją zdjęciową – gwiazda promienieje!

Słowa kluczowe:
ciążaInstagrammaja hyży
19 stycznia 2022
Przez: : MC

Maja Hyży wkrótce po raz czwarty zostanie mamą. Gwiazda w ostatnim czasie postanowiła pochwalić się efektami ostatniej ciążowej sesji zdjęciowej. Trzeba przyznać, że fotografia robi wrażenie!

Kilka słów o Mai

Maja Hyży to obecnie jedna z większych gwiazd w polskim show-biznesie. Przypomnijmy, że artystka rozpoczęła swoją medialną karierę od występu w muzycznym programie X Factor. Wystąpiła w nim razem z ówczesnym mężem – Grzegorzem Hyży, jednak niedługo po zakończeniu przygody w produkcją, para postanowiła się rozstać.

Zobacz także: Kim jest partner Mai Hyży?

Maja nieprzerwanie od lat rozwija się nie tylko muzycznie, ale także aktywnie działa w mediach społecznościowych. Warto dodać, że jest jedną z czołowych polskich influencerek. Ponadto artystkę mogliśmy zobaczyć również w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym zajęła 4. miejsce.

Ciążowa sesja zdjęciowa

Jeśli chodzi o życie prywatne Mai, gwiazda chętnie dzieli się nim z fanami. Na Instagramie piosenkarki znajdziemy wiele rodzinnych fotografii, a sama artystka regularnie dzieli się nowinkami ze swojego życia.

Warto dodać, że Maja Hyży jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Z Grzegorzem Hyży ma dwóch synów – Alexandra i Wiktora, natomiast obecnie tworzy związek z Konradem Kozakiem, z którym ma córeczkę Antoninę. Dziewczynka przyszła na świat w lipcu 2020 roku. W ostatnich tygodniach gwiazda poinformowała, że spodziewa się czwartego dziecka. Informacja ta rozgrzała media, a fani zasypują gwiazdę życzeniami i miłymi słowami.

Zobacz także: Maja z córką w bliźniaczych stylizacjach

Jak się okazuje, Maja ma za sobą już ciążową sesję zdjęciową, a efektami pochwaliła się w sieci. Zobaczcie sami!

Ciążowa sesja zdjęciowa Mai Hyży

Pod przepięknym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów. Oprócz licznych gratulacji i życzeń nie zabrakło miłych słów oraz komplementów.

“świetne zdjęcie i piękna modelka!”

“pięknie wyglądasz ❤️❤️”

“Olśniewająca 😍😍😍😍” – komentują zdjęcie internauci.

Jak podoba Wam się zdjęcie Mai? My jesteśmy zachwyceni!

źródło: Instagram Mai Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej