Maja Hyży podczas finału TTBZ. Ta sukienka skradnie serca fanów

14 maja 2021
Przez: : W.M.

Podczas wielkiego finału Twoja Twarz Brzmi Znajomo Maja postawiła na wyjątkowo kobiecą sukienkę. Finałowa stylizacja Mai Hyży to prawdziwy hit.

Finał 14 edycji TTBZ

14 maja widzowie stacji Polsat oglądać mogli finałowy odcinek 14. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W finale zmierzyli się ze sobą Maja Hyży, Lesław Żurek, Michał Meyer, a także Paweł Gorał. Wygraną w programie jak zwykle jest 100 tys. złotych, które zwycięzca przeznaczy na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Finaliści scenie zaprezentowali się nie tylko w solówkach, ale wcielili się także w najbardziej znany boysband na świecie – Backstreet Boys.

Finałowa stylizacja Mai Hyży

Podczas ostatniego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo finałowa czwórka sama wybierała postacie, w które się wcieli.

Maja Hyży przez wielu widzów od początku typowana była na jedną z największych faworytek 14. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W najnowszej edycji Maja brawurowo wcielała się w każdą postać i zachwycała widzów swoimi przemianami i pięknymi wykonaniami.

Podczas finałowego odcinka Maja Hyży podniosła wysoko poprzeczkę i postanowiła wcielić się w jedną z największych gwiazd światowej sceny muzycznej – Whitney Houston.

Poza brawurowym wykonaniem utworu Whitney wielu widzów zwróciło uwagę na zwiewną stylizację Mai. Hyży pokazała się widzom w pięknej sukni w stylo Boho szytej na miarę projektu Marty Trojanowskiej.

Co sądzicie o tej kreacji? My uwielbiamy takie stylizacje i jesteśmy przekonani, że styl Boho będzie królował tej wiosny.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej