Maja Hyży promienieje w ciąży. Jej najnowsze zdjęcia zachwycają!

29 maja 2020
Przez: : M.J

Od czasu kiedy Maja ogłosiła, że już niebawem po raz trzeci zostanie mamą, coraz chętniej dzieli się ciążowymi zdjęciami w swoich mediach społecznościowych. Tym razem również pokazała kilka zdjęć, na których możemy zobaczyć jej już spory ciążowy brzuszek! Trzeba przyznać, że Maja Hyży promienieje w ciąży! Zobaczcie!

W tym roku w polskim show-biznesie mamy prawdziwe baby-boom. Swoje dzieci na świecie powitały już takie osoby, jak Anna Lewandowska, Katarzyna Glinka, czy Justyna Nagłowska. Już niebawem do ich grona dołączy Maja Hyży. Dodajmy, że artystka jest już mamą dwóch synów, bliźniaków, których ma ze związku z Grzegorzem Hyżym. Chociaż drogi tej dwójki już dawno się rozeszły, to obydwoje ułożyli sobie życie.

https://www.instagram.com/p/B_8B9jVh4K9/

Od jakiegoś już czasu na profilu w mediach społecznościowych Mai zaczęły się pojawiać zdjęcia z jej ukochanym. O ile na jego temat nie wiele wiadomo, poza tym, że nazywa się Konrad, to jednak od kiedy Maja ogłosiła szczęśliwą nowinę, możemy zobaczyć, jak się prezentuje w ciąży. Zobaczcie najnowsze zdjęcia, które pojawiły się na jej profilu!

Maja Hyży promienieje w ciąży.

Wszystko wskazuje na to, że ostatni czas Maja spędziła we Wrocławiu i jak zaznaczyła w opisie do zdjęć, był to cudowny czas dla niej i jej rodziny. Dodatkowo opublikowała kilka fotek, na których możemy zobaczyć jej już dość spory ciążowy brzuszek. Dodajmy również, że jak do tej pory nie zdradziła ona jeszcze płci swojej pociechy, ale jak zaznaczyła, zrobi to jeszcze przed rozwiązaniem.

Obserwatorzy jej profilu jak zawsze nie zawiedli, bo w komentarzach pod zdjęciami możemy przeczytać:

“Wspaniale wyglądasz! 😍”

“Piękna jak zawsze😍”

“Ciąża ci służy😍😍😍”

My również podpisujemy się pod powyższymi wpisami i liczymy na to, że jeszcze nie raz Maja uraczy nas takim widokiem!

Też uważacie, że ciąża służy artystce?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej