Maja Hyży topless – pokazała blizny na swoim ciele!

1 września 2020
Przez: : MC

Maja Hyży topless na Instagramie! Piosenkarka opublikowała odważne zdjęcie, na którym pokazuje swoje blizny. Maja zamieściła także poruszający post.

Maja Hyży urodziła się w 1989 roku. Jest piosenkarką, która swoją karierę rozpoczęła występując w telewizyjnym programie muzycznym “X Factor”. Wzięła w nim udział razem ze swoim ówczesnym mężem –Grzegorzem Hyżym. Para niedługo po zakończeniu programu wzięła rozwód. 2 lata temu z piosenką „Błysk/Skin” zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. Zajęła 7. miejsce w głosowaniu jurorów i telewidzów. W styczniu 2020 wzięła udział w programie “Szansa na sukces. Eurowizja 2020“.

Maja w 2011 roku wzięła ślub z Grzegorzem Hyżym, z którym ma synów bliźniaków – Wiktora i Alexandra. Po 2 latach małżeństwa para rozstała się. Obecnie maja jest w szczęśliwym związku z tajemniczym Konradem. 10 lipca 2020 roku urodziła im się córeczka Antonina. Maja dodatkową popularność zyskała również dzięki ciąży, którą media śledziły z zapartym tchem.

Zobacz także: Hyży o powrocie do formy! Jak zgubiła ciążowe kilogramy?

Maja Hyży topless – pokazała blizny na swoim ciele!

Maja Hyży aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, które obserwuje prawie 140 tys. osób! Regularnie publikuje zdjęcia z kampanii reklamowych oraz ze swoją rodziną. Tym razem Maja zdecydowała się na odważny post. Opublikowała zdjęcie topless, na którym pokazuje sporej wielkości bliznę na biodrze. W opisie zdjęcia czytamy:

“Jedną z najodważniejszych decyzji w moim życiu było zaakceptowanie siebie samej. Nieidalnie idealna – tak siebie dziś określam. Z bliznami na ciele i w sercu. Czas goi rany, ale ślad po nich pozostaje. Moja historia to moje ciało, moja dusza, moja osobowość. Nie zamieniłabym swojego życia na żadne inne. Ps. W czepku urodzona?? Nie sądzę! 😁”

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci zachwycili się nie tylko zdjęciem, ale także siłą i samoakceptacją. Co więcej, wielu z nich postanowiło opowiedzieć także swoją historię.

“Super. Piękne słowa i piękna kobieta 👍👌”

“Pięknie ujęte 👌”

“Mam bardzo podobne blizny na obydwu nogach, również się ich nie wstydzę, to część mnie i mojej historii🙌👊” – czytamy pod zdjęciem Mai.

Co sądzicie o zdjęciu i poście Mai?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej