Maja Hyży urodziła! Przywitała na świecie czwartą pociechę! Znamy płeć dziecka!

7 lipca 2022
Przez: : M.J

Maja Hyży po raz czwarty została mamą. Piosenkarka pochwaliła się tą szczęśliwą nowiną na swoim profilu w mediach społecznościowych. Jest to czwarta pociecha Mai oraz druga jej partnera Konrada Kozaka.

Maja Hyży i Konrad Kozak

Baby-boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Do grona szczęśliwych mam po raz czwarty dołączyła Maja Hyży. Przypomnijmy, że piosenkarka doczekała się dwóch synów bliźniaków będąc w związku małżeńskim z Grzegorzem Hyży. Następnie Maja związała się z Konradem Kozakiem. Choć para początkowo nie obnosiła się ze swoim uczuciem, to wszystko zmieniło się, kiedy okazało się, że para oczekuje pierwszego wspólnego dziecka.

Rodzina Mai Hyży.
Maja z Konradem i trójką dzieci.

Konrad i Maja doczekali się wspólnej pociechy w lipcu 2020 roku. Wówczas na świat przyszła dziewczynka, której dali na imię Antosia. Niedługo później okazało się, że para oczekuje drugiego wspólnego dziecka.

Zobacz także: Maja Hyży pokazała się na imprezie z odsłoniętym ciążowym brzuchem! Inspirowała się Rihanną?

Artystka podczas Sylwestra z Dwójką w Zakopanem będąc jedną z gwiazd tej imprezy potwierdziła, że jest w czwartej ciąży. Następnie w wielu wywiadach podkreślała, że tym razem nie chcą wraz z partnerem od razu poznać płci swojej kolejnej pociechy.

“Chcemy sobie zrobić niespodziankę. Mój menedżer z moją przyjaciółką mają od pani doktor otrzymać informację o danej płci, a oni już tam mają całą resztę zrobić. My przyjedziemy na gotowca i zrobimy sobie małą imprezkę, gdzie poznamy płeć naszej dzidzi”-powiedziała Maja w rozmowie z Faktem.

Jak również zdradziła, wokalistka chciałaby trzeciego synka, natomiast jej partner marzy o drugiej córeczce. Kogo marzenie się spełniło?

Maja Hyży urodziła

Jak się okazuje, pociecha Mai i Konrada jest już na świecie. Taka informacja pojawiła się w serwisie Party.pl. Wieści miał przekazać informator portalu.

Zarówno mama, jak i mała Zosia mają czuć się dobrze.

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: Instagram Mai Hyży/Party.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej