Nietypowe Baby Shower Agnieszki Hyży. Zdradziła płeć dziecka?

20 października 2021
Przez: : J.J

Baby Shower to jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez wielu przyszłych mam. Na takie przyjęcie mogła liczyć Agnieszka Hyży, która podzieliła się z internautami zdjęciami z tego wydarzenia. Zobaczcie, jak prezentowała się przyszła mama oraz co przyznała, na temat płci swojego maleństwa.

Ciąża Agnieszki Hyży

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Do grona szczęśliwych i dumnych rodziców wciąż dołączają kolejne gwiazdy. Niedawno wielkim zaskoczeniem okazało się, że Agnieszka Hyży również niedługo przywita na świecie swoją pociechę.
Dziennikarka, która zawsze broniła swojej prywatności, od kiedy ogłosiła swój stan coraz śmielej chwali się ciążowymi fotkami i porusza tematy związane z macierzyństwem.

Niedawno Agnieszka pochwaliła się dwoma zdjęciami. Obecne przeciwstawiła wykonanemu 9 lat temu, kiedy również była w ciąży, czym zachwyciła internautów.

Zobacz także: Agnieszka Hyży na starych zdjęciach z ciążowym brzuszkiem

Baby shower Agnieszki

Dziś dziennikarka pochwaliła się ujęciami wykonanymi podczas Baby Shower. Jak wiadomo impreza ta cieszy się ogromną popularnością i przygotowywana jest z coraz większym rozmachem. Wiele osób decyduje się na ozdoby w kolorach płci maleństwa, które niebawem ma się urodzić.

Agnieszka, która do tej pory nie zdradziła tej wiadomości nie zmieniła tego nawet teraz. Jak się okazuje małżeństwo nie chce dowiedzieć się, jakiej płci będzie ich dziecko aż do samego porodu. Agnieszka zdecydowała się opowiedzieć, jak ludzie reagują na tą wiadomość:

“Od jakiegoś czasu pytanie, który słyszę praktycznie codziennie,brzmi tak: „chłopiec 👶🏻 czy dziewczynka👧🏻… synek czy córka❓”
I uwielbiam to skonfundowanie, gdy odpowiadam … „NIESPODZIANKA.Nie wiemy…”🤷‍♀️⁉️
Jestem więcej niż pewna, że wielu z tych, którzy pytają, średnio mi wierzą, włączając w to także naszych bliskich😂😜.Ludzie, my naprawdę NIE WIEMY‼️😁.

To naprawdę takie dziwne by zostawić, chociaż TO , do końca w tajemnicy🤦‍♀️🤪? Jak widać można nie dopytywać, nie sprawdzać… po prostu cierpliwie czekać, tak jak na ten nasz wyjątkowy stan.

Kontynuując historie, jak już mój interlokutor przetrawi, że się nie dowie jaka płeć 😳,to zaczyna się runda pytań …”No to, co z imieniem? Macie kilka?A ubranka w jakim kolorze?Pokój będzie szary czy beżowy?”Bacznie przygląda się mojej twarzy, czy jednak nie zdradzę swoją miną i reakcją, jaka jest odpowiedź🤣! (…)”

Nic więc dziwnego, że Baby Shower Agnieszki różnił się od reszty gwiazd, które mieliśmy możliwość oglądać. Zebrane kobiety pojawiły się w stylizacjach w kolorach różu i niebieskim, a dekoracje nie nawiązywały do płci dziecka. Dziennikarka podziękowała organizatorom i podzieliła się z internautami fotkami z tego wyjątkowego dnia.

Ciąża Hyży
Baby Shower dziennikarki
Przyjaciółki Agnieszki Hyży
Goście Agnieszki
Ciąża Agnieszki Hyży
Baby Shower Agnieszki Hyży
Stylizacja Agnieszki Hyży na Baby Shower
Agnieszka Hyży podczas Baby Shower

Z niecierpliwością oczekujemy szczęśliwego rozwiązania Agnieszki Hyży! A Wy?

Źródło: Instagram Agniszki Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej