Maja Hyży w odważnej sesji ciążowej. Kobieco i zmysłowo!

27 maja 2020
Przez: : M.S.

Wokalistka już niebawem ponownie zostanie mamą. By uwiecznić piękne chwile w stanie błogosławionym zdecydowała się na sesją. Maja Hyży w odważnej sesji ciążowej prezentuje się bardzo kobieco i zmysłowo!

Maja Hyży w polskim show- biznesie pojawiła się dzięki udziałowi w popularnym wtedy muzycznym talent-show “X Factor”. Wraz z nią w programie brał udział również jej ówczesny mąż, Grzegorz Hyży. Niedługo po zakończeniu programu, małżeństwo rozstało się. Mężczyzna związał się z prezenterkę Polsatu, Agnieszką Popielewicz. Maja natomiast tworzy związek z Konradem, z którym spodziewa się dziecka.

Maja Hyży w ciąży!

Pod koniec kwietnia, wokalistka podzieliła się ze swoimi fanami cudowną nowiną. Ogłosiła bowiem, że jest w ciąży i wkrótce ponownie zostanie mamą.

“Dziś jest ten dzień kiedy chcę podzielić się z Wami nowiną 😁
SPODZIEWAMY SIĘ MALUSZKA🤰
Spełnienie moich marzeń, dopełnienie mojej kobiecości i macierzyństwa. Ta mała istota we mnie to dar od Aniołów – jestem najszczęśliwszą Kobietą na świecie 😇”

W rozmowie z portalem gala.pl zdradziła, że poczuła potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka:

„Od ośmiu lat jestem mamą cudownych bliźniaków, ale od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka”

Maja Hyży w odważnej sesji ciążowej. Kobieco i zmysłowo!

Od czasu ogłoszenia ciąży, Maja raczy swoich fanów zdjęciami, na których prezentuje swoje ciążowe krągłości. Ostatnio, zamieściła odważne zdjęcie z sesji ciążowej i zapowiedziała, że to jedynie przedsmak tego, co zamierza pokazać.

Rzeczywiście, Maja ponownie opublikowała na swoim profilu na Instagramie kolejne zdjęcie ze zmysłowej sesji. Opatrzyła je podziękowaniami dla mamy z okazji jej święta.

“Dziękuję Mamusiu, że dałaś mi życie. Dzięki Tobie teraz ja mogę dać kolejne ❤
Najpiękniejszy dar i prezent na Dzień Matki🌼”

Fani gwiazdy nie kryli swojego zachwytu pięknym zdjęciem Mai:

“Extra zdjęcie szuper wyglądasz gratulacje wszystkiego dobrego ❤️❤️”

“Jejuuu boskie zdjęcie 🔥💗💗💗”

“Pięknie ❤️❤️❤️”

“Megaaaa 🔥😍”

My również jesteśmy pod ogromnym wrażeniem prezentowanych zdjęć. Wokalistka wygląda bardzo zmysłowo i kobieco. A Wam, jak się podoba Maja w takiej odsłonie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej