Maja Hyży w zmysłowej bieliźnie rozpaliła internautów! Taki widok to rzadkość!

25 lutego 2020
Przez: : M.J

Maja Hyży na swoim Instagramie pokazała zdjęcie, którego jak do tej pory na jej profilu na próżno było szukać. Ten widok rozpalił internautów, którzy nie szczędzą piosenkarce komplementów! Zresztą zobaczcie, jak Maja Hyży w zmysłowej bieliźnie rozpaliła internautów!

Nazwisko Hyży jest bardzo znane na polskim rynku muzycznym. To właśnie w trzeciej edycji talent-show “X-Factor” mogliśmy oglądać na naszych ekranach Grzegorza i Maję. Wówczas w programie wystąpili jako małżeństwo, jednak każdy z nich z osobna walczył o zdobycie popularności. Jak już wiadomo, to Grzegorz wypłynął na szerokie wody show-biznesu, a Maja pozostała nieco w jego cieniu. Pomimo tego, że wydawali się świetną parą z dwójką bliźniaków, które przyszły na świat w 2012 roku, to ich drogi się rozeszły. Każdy z nich poszedł w swoją stronę. Grzegorz ponownie stanął na ślubnym kobiercu z Agnieszką Popielewicz. Maja również ułożyła sobie życie.

Pomimo tego, że kariera Mai nie rozwinęła się tak bardzo, jak jej byłego męża, to dziewczyna nadal związana jest z muzyką. Jak do tej pory wydała jeden album studyjny i sześć singli. A jej profil w mediach społecznościowych to istna skarbnica stylizacji. To właśnie tam Maja często wrzuca swoje stylówki, które są na pewno godne uwagi. Jednak jedna z jej ostatnich fotografii, jest nieco odważniejsza niż pozostałe! Zobaczcie!

Maja Hyży w zmysłowej bieliźnie rozpaliła internautów!

Dziewczyna wieczorową porą postanowiła powiedzieć swoim obserwatorom “dobranoc” publikując przy okazji zdjęcie w koronkowej bieliźnie.

Ten post nie uszedł uwadze internautów, którzy rozpływają się nad zjawiskową urodą Mai:

“Ale prześliczna i zmysłowa 😍😊!”

“Każdy dzień mógłby wyglądać tak jak Ty Maju😍”

“Zmysłowo 😍👉😁”

“Jesteś, tak naturalnie piękna, że nie można oderwać od Ciebie oczu Maju ❤️”

Instagram Mai jest doskonałym przykładem, że są jeszcze profile w mediach społecznościowych, na których nie zobaczymy sztuczności i ingerencji w urodę chirurga plastycznego.

Jak podoba Wam się Maja na powyższym zdjęciu? Też uważacie, że ma bardzo oryginalną urodę?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej