Maja Hyży zafarbowała włosy! Bardzo udana metamorfoza!

15 listopada 2019
Przez: : M.J

Maja Hyży w swoich mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie w przepięknym makijażu. Jednak naszą uwagę zwrócił nowy kolor włosów piosenkarki i musimy przyznać, że ta niby niewielka zmiana fryzury rzuca się od razu w oczy. Zobaczcie! Maja Hyży zafarbowała włosy!

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Maja Hyży to polska piosenkarka, która w trzeciej edycji programu X Factor doszła aż do półfinału. Swoją przygodę w programie rozpoczęła wraz z Grzegorzem Hyżym, z którym była wtedy w związku. Para doczekała się dwóch synów bliźniaków, Wiktora i Alexandra, którzy przyszli na świat w 2012 roku. Maja i Grzegorz w lipcu 2013 roku rozstali się, a piosenkarz po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu z prezenterką Agnieszką Popielewicz.

Nie da się ukryć, że to Grzegorz zrobił większą karierę muzyczną od swojej byłej żony, niemniej jednak ona również nie rozstała się z muzyką. Maja bardzo często grywa koncerty i nie rozstała się ze śpiewaniem. Jest również bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie chętnie dzieli się zdjęciami. Najczęściej możemy tam zobaczyć tak zwane selfie, lecz na jej profilu na pewno nie brakuje modowych stylizacji. Maja ma świetne wyczucie stylu i nie raz zaskakiwała nas swoimi kreacjami.

Maja Hyży zafarbowała włosy!

Piosenkarka ma bardzo charakterystyczną, aczkolwiek niespotykaną urodę. Piękne duże oczy, szeroki uśmiech i długie gęste włosy to bez wątpienia jej znak rozpoznawczy. Jak do tej pory mogliśmy ją widzieć w długich włosach w odcieniu jasnego brązu. Jak się okazuje, również ona potrzebowała zmiany, a na jej ostatnim opublikowanym zdjęciu możemy zobaczyć, że znacznie przyciemniła swoje włosy! Trzeba również wspomnieć o przepięknym makijażu, który podkreśla jej duże oczy!

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Pod zdjęciem pojawiły się same pozytywne komentarze. Niektórzy internauci zauważyli, że po przyciemnieniu włosów Maja wygląda jak Jasmine z bajek Disneya lub Natalia Kukulska.

“Jak Jasmine Z Bajki Disneya 💜”

“Ale ona podobna do Natalii Kukulskiej”

Musimy przyznać, że zachwyciła nas tym zdjęciem. Ciemniejszy kolor włosów to był strzał w dziesiątkę, który jeszcze bardziej podkreślił jej niesamowitą urodę!

A Wam jak się podoba Maja? Też przypomina Wam postać z bajki?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej