Maja Hyży: [wiek, kariera, partner, dzieci, Instagram]

1 marca 2021
Przez: : P.G

Maja Hyży to popowa polska piosenkarka i półfinalistka trzeciej edycji programu X Facto. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jej kariery oraz życia prywatnego, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Maja Hyży: wiek

Z informacji znalezionych w sieci możemy dowiedzieć się, iż Maja urodziła się 3 grudnia 1989. W związku, z czym wynika, że na chwilę obecną ma 32 lata. Pochodzi z Kołobrzegu w województwie zachodniopomorskim.

Maja Hyży ciąża
Maja Hyży

Zobacz także: Co wiemy o Krzysztofie Ibiszu?

Maja Hyży: kariera

Muzyka Mai towarzyszyła od wczesnych dziecięcych lat. Przez pół roku chodziła na zajęcia wokalne, zdobywała liczne nagrody poprzez uczestnictwo w konkursach i festiwalach. Jej pasją do śpiewania zarazili ją dziadkowie i to właśnie babcia namówiła ją na lekcje śpiewu. Jej kariera nabrała rozpędu w 2013 roku poprzez udział w trzeciej edycji programu X Factor gdzie wraz z ówczesnym mężem wzięła udział w przesłuchaniach. W programie doszła do półfinału ostatecznie zajmując czwarte miejsce.

W 2013 roku tuż po udziale w programie, Maja Hyży nagrała swoją pierwszą piosenkę Zgadnij. Rok później ukazała się Bluza, do którego powstał teledysk mający obecnie 435 900 tysięcy wyświetleń. Dwa lata później w marcu 2015 roku światło dzienne ujrzał debiutancki album W chmurach wydany przez QL City. W pracach nad płytą piosenkarkę wsparli: Agnieszka Burcan, Piotr Siejka i Paulina Przybysz. W 2018 roku wykonując piosenkę Błysk zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji 63. Konkursu Piosenki Eurowizji, lecz nie udało się jej zwyciężyć.

Artystka wzięła udział w 14. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo stacji Polsat, który rozpoczął się 5 marca 2021 roku.

Maja Hyży: partner

27 sierpnia 2011 roku poślubiła Grzegorza Hyży. Niestety chwilę później w lipcu 2013 roku para rozwiodła się. Owocem ich miłości są synowie-bliźniacy – Aleksander i Wiktor urodzeni 28 lutego 2012 roku. Jakiś czas później piosenkarka zaczęła spotykać się z Mateuszem Wesołowskim, jednakże ten związek nie przetrwał i Maja po raz kolejny została singielką. Obecnie jest szczęśliwa i zakochana. Razem z partnerem Konradem mają wspaniałą córeczkę Antosię, która przyszła na świat 10 lipca 2020 roku.

Maja Hyży: Instagram

Mai profil na Instagramie znajdziecie pod nazwą @majahyzy. Piosenkarka ma aż 172 tysiące obserwujących!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej