Połącz się z nami

Maja Ostaszewska: [wiek, kariera, mąż, Instagram]

Opisy gwiazd

Maja Ostaszewska: [wiek, kariera, mąż, Instagram]

Maja Ostaszewska to bez dwóch zdań jedna z najbardziej znanych aktorek w Polsce. Oprócz tego, należy zaliczyć ją także do grona tych najbardziej uzdolnionych. Wiele osób zastanawia się, co wiadomo na temat jej kariery, a także życia prywatnego. Jeśli wy również zaliczacie się do tego grona, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Maja Ostaszewska: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Ostaszewska urodziła się 3 września 1972 roku. Co za tym idzie, nietrudno obliczyć, że na chwilę obecną ma 48 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Krakowa. Wywodzi się z rodziny artystycznej. Okazuje się, że aktorką zapragnęła być jeszcze w dzieciństwie. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie.

Zobacz także: Co wiemy o Zofii Stafiej?

Maja Ostaszewska: kariera

Aktorka doskonale czuje się zarówno przed kamerami, jak i na deskach teatrów. W zawodzie debiutowała jeszcze przed ukończeniem studiów w tym kierunku. Dotychczas zagrała w wielu produkcjach telewizyjnych, a także kinowych. Między innymi, wielbiciele szklanego ekranu mieli okazję oglądać ją w serialach Przepis na życie, Diagnoza, Druga szansa oraz Klangor. Oprócz tego, wystąpiła w filmach (Nie)znajomi, Pitbull, Body/Ciało, 7 uczuć i Katyń. Na swoim koncie ma liczne nagrody i wyróżnienia. Kolejne z nich będzie miała okazję zdobyć już 21 czerwca 2021 roku podczas gali Orły 2021, gdzie jest nominowana w kategorii Najlepsza główna rola kobieca.

Maja Ostaszewska w blond włosach
Maja Ostaszewska cieszy się dużą sympatią wśród widzów

Maja Ostaszewska: mąż

Partnerem życiowym Mai Ostaszewskiej jest operator filmowy i scenarzysta Michał Englert. Para doczekała się dwójki dzieci, które razem wychowują. Są szczęśliwymi rodzicami syna Franciszka i córki Janiny. Jednakże, bardzo dbają o swoją prywatność, a ich wspólne zdjęcia jedynie sporadycznie można znaleźć w mediach społecznościowych.

Maja Ostaszewska: Instagram

Artystka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @ostaszewskamaja_official. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam aż 373 tysiące użytkowników tego serwisu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry