Połącz się z nami

Zofia Stafiej: [wiek, kariera, Orły, Instagram]

Opisy gwiazd

Zofia Stafiej: [wiek, kariera, Orły, Instagram]

Zofia Stafiej to polska aktorka, która pomimo młodego wieku na swoim koncie ma już naprawdę duże osiągnięcia. Okazuje się, że zwróciła na siebie uwagę branży filmowej nie tylko w kraju, ale także zagranicą. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Zofia Stafiej: wiek

Niewątpliwie, wiek aktorki może zdziwić wielu internautów. Mianowicie, w sieci możemy dotrzeć do informacji, że Zofia urodziła się 21 czerwca 1999 roku. W związku z tym, łatwo obliczyć, że niebawem będzie obchodziła swoje 22. urodziny. Wiadomo także, że pochodzi z Warszawy. Talent aktorski, który bez dwóch zdań posiada szlifuje na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Co ciekawe, nie od zawsze wiązała swoją przyszłość z branżą filmową, zdecydowanie bardziej widziała sienie jako lekarkę, chcąc naśladować babcię.

Zobacz także: Co wiemy o Leszku Dawidzie?

Zofia Stafiej: kariera

Młoda aktorka nie bez powodu nazywana jest jednym z objawień w branży filmowej w ostatnim czasie. Dotychczas, zagrała nie tylko w filmach, o których było naprawdę głośno. Sama Stafiej zdobyła już kilka nagród oraz wyróżnień, co na pewno podkreśla, że szansę iż jeszcze nieraz o niej usłyszymy są bardzo duże. Na swoim koncie ma rolę między innymi w filmie 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy, Marcel, a także Wiktoria 1920. Jej talent doceniano już nie tylko na festiwalach w Polsce, ale także zagranicą.

View this post on Instagram

A post shared by Zofia Stafiej (@bialy_krolik)

Zofia Stafiej: Orły

Okazuje się, że szansa na kolejną nagrodę dla Zofii będzie miała miejsce już 21 czerwca 2021 roku. Wtedy też odbędzie się wręczenie statuetek Orły. Aktorka zdobyła nominację w kategorii Najlepsza główna rola kobieca. Stało się tak dzięki jej roli w filmie Jak najdalej stąd, który zdobył uznanie filmoznawców, a także widzów.

Zofia Stafiej zagrała główną rolę w filmie Jak najdalej stąd

Zosia Stafiej: Instagram

Aktorka, o której na pewno usłyszymy jeszcze nie raz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @bialy_krolik. Aktualnie jej aktywność śledzi tam niespełna 2 tysiące użytkowników tego serwisu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry