Połącz się z nami

Maja Rutkowski cała we krwi! Co stało się żonie słynnego detektywa?

maja rutkowski

Z życia gwiazd

Maja Rutkowski cała we krwi! Co stało się żonie słynnego detektywa?

Kilka dni temu żona Krzysztofa Rutkowskiego opublikowała bardzo drastyczne zdjęcie. Maja Rutkowski cała we krwi! Już wiemy, dlaczego podzieliła się z internautami takim codziennym widokiem.

Maja zszokowała swoich obserwatorów bardzo drastycznym zdjęciem, na którym była we krwi i licznych siniakach. Teraz wszystko wyjaśniła!

maja rutkowski
https://www.instagram.com/p/B9eoFmhBaw3Ki09Q-ODW0i0_mikaXSdq4tnUgY0/

Maja Rutkowski, a jeszcze nie tak dawno Plich, zyskała sławę w polskim show-biznesie dzięki związkowi z popularnym detektywem – Krzysztofem Rutkowskim. Para od dawna tworzy udaną relację, a kilka lat temu na świecie pojawił się ich syn – Krzysztof Junior. Mimo że jakiś czas temu w związku Mai i Krzysztofa pojawiły się komplikacje spowodowane rzekomym romansem detektywa, para ciężkie chwile ma już za sobą.

W połowie ubiegłego roku cala Polska żyła ślubem Krzysztofa z wieloletnią partnerką i mamą jego syna. Maja na ten dzień wybrała aż cztery kreacje ślubne! Po ślubie z detektywem dumna żona przyjęła nazwisko męża i jak zaznaczyła w jednym z wywiadów, nie chce, aby było one odmieniane, stąd należy się zwracać do niej Rutkowski.

maja plich
https://www.instagram.com/p/B7ypcrdBroMIH4N43BX_s-T3uQXaCOs8_IiQTA0/

Maja Rutkowski cała we krwi!

Jeszcze kilka lat temu Maja podobno zajmowała się branżą turystyczną, ale od pewnego czasu jest także licencjonowanym detektywem i bardzo dobrze sprawdza się w tym zawodzie.

Na swoim Instagramie kilka dni temu Rutkowski pokazała bardzo drastyczne zdjęcie. Maja jest na nim cała we krwi oraz licznych siniakach. Niestety wówczas nie wyjaśniła swoim obserwatorom, dlaczego udostępniła taki niecodzienny widok. Teraz zdecydowała się w końcu wyjaśnić powód. Jak się okazuje, Maja zdjęciem tym chciała wywołać szok. Jest ono elementem sesji zdjęciowej, która powstała na rzecz wsparcia akcji społecznej „zapinaj pasy w taksowce”.

maja rutkowski we krwi
https://www.instagram.com/p/B9jK7-AB1H5iTxYRcHAZ0Ev9TcTo3paAbIne000/

Rutkowski angażując się w tę kampanię, chciała zwrócić uwagę, na konieczność zapinania pasów w każdym ze środków komunikacji.

„(…)Zapinanie pasów powinno być odruchem bezwarunkowym, również na tylnych siedzeniach.

Chrońmy siebie i pasażerów, których przewozimy, zadbajmy by każdy miał zapięte pasy bezpieczeństwa by uniknąć tragedii !!!

Życzę Wam miłego dnia i pamiętacie o zapinaniu pasów !!!

Życie i zdrowie macie tylko jedno !!!”

Nie możemy nie zgodzić się Mają Rutkowski! Zapinanie pasów to podstawa bezpieczeństwa w trakcie jazdy komunikacją. Zdjęcie pani detektyw z pewnością zrobiło wrażenie i być może skłoniło do refleksji niejednego internautę.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry