Połącz się z nami

Maja Sablewska straciła pracę przez… Kubę Wojewódzkiego! Stylistka zdobyła się na szczere wyznanie

Maja Sablewska

Z życia gwiazd

Maja Sablewska straciła pracę przez… Kubę Wojewódzkiego! Stylistka zdobyła się na szczere wyznanie

Maja Sablewska niegdyś była jurorką w popularnym programie X Factor. Występowała w nim jednak jedynie podczas 1. edycji. Po latach zdradziła, co było tego powodem!

View this post on Instagram

A post shared by SABLEWSKA (@sablewska)

Kilka słów o Mai

Maja Sablewska działa w show-biznesie od wielu lat. Początkowo pracowała jako menadżerka gwiazd i współpracowała z takimi artystkami jak Edyta Górniak, Doda czy Marina. Po czasie zrezygnowała ze swojego stanowiska, jednak wciąż pozostała w branży. Rozwinęła się i dała się bliżej poznać jako stylistka i ekspertka od mody. Maja stworzyła również wiele programów poświęconych modzie oraz pomocy kobietom w odnalezieniu własnego stylu. Mowa o takich produkcjach jak Sablewskiej sposób na modę czy Sablewskiej sposób na… 

Zobacz także: Maja Sablewska zdradziła swoją dietę

Maja Sablewska w programie X Factor

W 2011 roku w stacji TVN miała miejsce premiera programu X Factor. Podczas pierwszej edycji show w jury zasiadali: Maja Sablewska, Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil. Jak się później okazało, była to pierwsza i zarazem ostatnia edycja, w której udział wzięła Maja.

Po latach gwiazda zdecydowała się opowiedzieć o kulisach programu. W rozmowie z Żurnalistą wyznała, że do zwolnienia przyczynił się sam Kuba Wojewódzki. Maja wspomniała, że po pierwszej edycji programu zjawiła się w gabinecie Edwarda Miszczaka – prezesa stacji, który poinformował ją, iż Kuba nie życzy sobie jej udziału. Tym samym – została zwolniona.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki wytłumaczył się z żartu o Jacku Jelonku

„Pamiętam taki moment, kiedy poszłam do gabinetu Edwarda Miszczaka po X Factorze, po pierwszej edycji, która była ogromnym sukcesem, i usłyszałam, że nie będzie mnie w kolejnej edycji, ponieważ mój kolega, Kuba Wojewódzki, sobie tego nie życzy. To było grube. Powiedziałam, że ja tego w ogóle nie akceptuję, że ja tego w ogóle nie rozumiem. I oczywiście za tym szły inne rzeczy, o których już mówić nie mogę” – wyznała Maja.

Kuba Wojewódzki

W dalszej części rozmowy Maja przyznała, że wydarzenia te mocno ją przybiły. Nie zabrakło również łez.

„Najpierw się poryczałam, a potem się wzięłam do roboty” – dodała.

Spodziewaliście się?

źródło: Instagram Kuby Wojewódzkiego / Mai Sablewskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry