Maja Walentynowicz: [wiek, kariera, The Voice of Poland 14, Instagram]

27 października 2023
Przez: : K.M.

Maja Walentynowicz to kolejna z uczestniczek czternastej edycji programu The Voice of Poland, która zakwalifikowała się do wielkiego finału. Poznaj szczegółowe informacje na jej temat.

Maja Walentynowicz: wiek

Marzeniem Mai od zawsze było pisanie wierszy, a także własnych tekstów piosenek, a także to, by ludzie słuchali jej utworów. Gra na ukulele, a w wolnym czasie pasjonuje się również łucznictwem. Mieszka wraz z rodzicami i siostrą w drewnianym domku w lesie nad Narwią.

Maja Walentynowicz: kariera

Do programu zgłosił ją tato i był to doskonały wybór. Maja podczas Przesłuchań w ciemno zachwyciła wszystkich jurorów, wykonała utwór Lady Antebellum Need You Now. Swoje fotele odwrócili Tomson i Baron, Lanberry oraz Justyna Steczkowska, a Maja wybrała drużynę Steczkowskiej. Podczas etapu Bitew Maja i Julia Fijałkowska musiały zmierzyć się z piosenką Zanim zrozumiesz zespołu Varius Manx. Trenerka zdecydowała, że Walentynowicz przechodzi do kolejnego etapu. Podczas Nokautów dziewczyna wykonała utwór Kamila Bednarka – Cisza. Dzięki temu występowi Maja awansowała do odcinków na żywo.

Maja Walentynowicz: The Voice of Poland 14

Chyba każdy z nas zna talent show The Voice of Poland. Produkcja z każdym sezonem przyciąga przed telewizory miliony widzów. Odcinki najnowszej edycji możemy oglądać co sobotę o godzinę 20:00 oczywiście na antenie TVP2. W roli trenerów niezmiennie zobaczymy Justynę Steczkowską, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona, a w roli prowadzących Tomasza Kammela i Aleksandra Sikorę. Zwycięzcami poprzednich edycji są między innymi: Mateusz Ziółko, Krystian Ochman, Aleksandra Nizio czy Marcin Sójka.

Zobacz także: Jan Górka – finalista czternastej edycji programu The Voice of Poland

Maja Walentynowicz: Instagram

Maja regularnie prowadzi swój profil na portalu Instagram, gdzie figuruje pod nazwą @majawalentynowicz. Ilość followersów młodej artystki z dnia na dzień się zmienia. Obecnie ma ich 565 osób.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej