Połącz się z nami

Majdan pokazał zdjęcie syna! Nie kryje swojego szczęścia!

Z życia gwiazd

Majdan pokazał zdjęcie syna! Nie kryje swojego szczęścia!

Majdanowie nie kryją swojego szczęścia z wiadomości, że już niedługo powitają na świecie swoją pierwszą, wspólną pociechę. Tym razem Radosław postanowił podzielić się swoim wyśmienitym humorem z tego powodu z fanami! To pierwszy raz, kiedy Majdan pokazał zdjęcie syna!

Od kiedy kraj obiegła informacja, że Majdanowie spodziewają się dziecka, media oszalały na punkcie popularnych, przyszłych rodziców. Nie ma dnia, żeby portale nie rozpisywały się o ciąży Małgosi i przygotowań małżeństwa do tego ważnego wydarzenia w ich życiu.

Szczęśliwi Majdanowie również chętnie informują społeczeństwo o rozwijającej się ciąży Małgosi. Chętnie dzielą się zdjęciami z ciążowych sesji, udzielają wywiadów, czy dzielą się z fanami zwykłą codziennością, poprzez profile w mediach społecznościowych. Obydwoje również świetnie odnajdują się w roli rodziców – wychowując dwóch synów Małgosi z poprzedniego małżeństwa – Stanisława i Tadeusza.

Małgosia jest już w bardzo zaawansowanej ciąży, poród zaplanowany jest już na czerwiec. Stan ten widać po coraz to większym, ciążowym brzuszku kobiety. Małgosi jednak nie opuszcza dobry humor – co dzień umila swoim obserwatorom nastrój, publikując zabawne wpisy na swoim Instagramie. Na przykład TUTAJ informowaliśmy Was, kiedy Rozenek-Majdan została przyłapana przez paparazzi podczas odpoczynku z dala od stolicy. Małgosia jednak nie przejęła się mało korzystnym zdjęciem i postanowiła pozdrowić fotografującego, czym rozbawiła fanów, którzy stanęli za nią murem!

View this post on Instagram

Często mnie pytacie, czy nie martwię się w ten dziwny czas będąc w 7 mśc ciąży. Oczywiście, że czuje się nieswojo i nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzami i bardzo poważnie stosujemy się do ich zaleceń, a to bardzo pomaga nam w poczuciu, że robimy to co należy. Zalecenia są proste: 1. Unikanie kontaktów społecznych – od 15 marca , kiedy zdecydowaliśmy się uciec z Warszawy, po to żeby sobie to ułatwić, nie kontaktowałam się z nikim poza moją rodziną. To daje poczucie bezpieczeństwa, że nie miałam się jak zarazić. 2. Mycie i dezynfekcja rąk – przestrzeganie tego zalecenia nie jest szczególnie trudne, bo moja Mama zawsze zwracała mi na to uwagę, a przecież czym skorupka za młodu … itd 😁 3. Zdrowe żywienie – to, że siedzimy w domach i ciągnie nas do tej lodówki częściej niż zwykle, nie znaczy, że mamy sięgać po niezdrowe rzeczy 😄 to nie jest najlepszy czas na dietę, ale dobre nawyki żywieniowe się ma, niezależnie od trudności. 4. Ruch – tu pojawia się sporo kontrowersji, jedni krzyczą NIE WYCHODŹ Z DOMU, co ogólnie ma sens, ale i lekarze i Ministerstwo Zdrowia razem z Kancelarią Premiera wyraźnie mówią, że jeżeli masz szanse wyjść na spacer, z dala od skupisk ludzkich, rób to 😁 i tu wracamy do powodu dla, którego wyjechaliśmy z Warszawy. Tu nasze szansę na spotkanie ludzi na spacerach są nieporównywalnie mniejsze, niż w Warszawie, a spacer ma naprawdę dobroczynny wpływ na kobiety w ciąży 👍szczególnie, że woj. mazowieckie ma największa liczbę zachorowań, a psy same się nie wyprowadzą😉 Last but not least 5. Dobre nastawienie – można się dołować, martwić, czarnowidzieć, ale teraz to i tak nie ma sensu. Teraz i tak nie możemy nic zrobić. Ta pandemia dotknie każdego, każdą branżę, wszystkich, ale zajmiemy się jej skutkami później. Teraz starajmy się znaleźć pozytywne aspekty sytuacji. Ja cieszę się że wreszcie mam czas na przeczytanie wszystkich książek, które czekają na półce. I ciagle pamietam, że ten mały człowiek pod sercem nie wie co tu się dzieje i jeszcze będzie miał dużo czasu żeby się martwić w swoim życiu i dopóki zależy to ode mnie, nie chce żeby się już teraz denerwował. Dlatego spokój, relaks i miłość ❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Majdan pokazał zdjęcie syna!

Choć mąż Małgosi znacznie rzadziej publikuje zdjęcia na swoim Instagramie, dziś pochwalił się wyjątkową fotografią. Uśmiechnięty i szczęśliwy Radosław pozuje wraz ze zdjęciem z USG swojego syna. Majdan wyraził wielkie zadowolenie z faktu, że już niedługo zostanie tatą i powita na świecie swoje pierwsze dziecko:

„Czy może być szczęśliwsza chwila😍od tej kiedy dowiadujesz się, ze będziesz tata?…😄💪💕”

Fani po raz kolejny gratulują Radosławowi, jednocześnie przyznając, że na pewno spełni się w roli ojca:

„Wiem,że będziesz najlepszym tatą pod słońcem” – przyznała jedna z internautek.

Co uważacie najnowszej fotografii Majdana? My jesteśmy zachwyceni!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry