Majdan pokazał zdjęcie syna! Nie kryje swojego szczęścia!

2 kwietnia 2020
Przez: : J.J

Majdanowie nie kryją swojego szczęścia z wiadomości, że już niedługo powitają na świecie swoją pierwszą, wspólną pociechę. Tym razem Radosław postanowił podzielić się swoim wyśmienitym humorem z tego powodu z fanami! To pierwszy raz, kiedy Majdan pokazał zdjęcie syna!

View this post on Instagram

A post shared by Radosław Majdan (@r_majdan)

Od kiedy kraj obiegła informacja, że Majdanowie spodziewają się dziecka, media oszalały na punkcie popularnych, przyszłych rodziców. Nie ma dnia, żeby portale nie rozpisywały się o ciąży Małgosi i przygotowań małżeństwa do tego ważnego wydarzenia w ich życiu.

Szczęśliwi Majdanowie również chętnie informują społeczeństwo o rozwijającej się ciąży Małgosi. Chętnie dzielą się zdjęciami z ciążowych sesji, udzielają wywiadów, czy dzielą się z fanami zwykłą codziennością, poprzez profile w mediach społecznościowych. Obydwoje również świetnie odnajdują się w roli rodziców – wychowując dwóch synów Małgosi z poprzedniego małżeństwa – Stanisława i Tadeusza.

Małgosia jest już w bardzo zaawansowanej ciąży, poród zaplanowany jest już na czerwiec. Stan ten widać po coraz to większym, ciążowym brzuszku kobiety. Małgosi jednak nie opuszcza dobry humor – co dzień umila swoim obserwatorom nastrój, publikując zabawne wpisy na swoim Instagramie. Na przykład TUTAJ informowaliśmy Was, kiedy Rozenek-Majdan została przyłapana przez paparazzi podczas odpoczynku z dala od stolicy. Małgosia jednak nie przejęła się mało korzystnym zdjęciem i postanowiła pozdrowić fotografującego, czym rozbawiła fanów, którzy stanęli za nią murem!

Majdan pokazał zdjęcie syna!

Choć mąż Małgosi znacznie rzadziej publikuje zdjęcia na swoim Instagramie, dziś pochwalił się wyjątkową fotografią. Uśmiechnięty i szczęśliwy Radosław pozuje wraz ze zdjęciem z USG swojego syna. Majdan wyraził wielkie zadowolenie z faktu, że już niedługo zostanie tatą i powita na świecie swoje pierwsze dziecko:

“Czy może być szczęśliwsza chwila😍od tej kiedy dowiadujesz się, ze będziesz tata?…😄💪💕”

Fani po raz kolejny gratulują Radosławowi, jednocześnie przyznając, że na pewno spełni się w roli ojca:

“Wiem,że będziesz najlepszym tatą pod słońcem” – przyznała jedna z internautek.

Co uważacie najnowszej fotografii Majdana? My jesteśmy zachwyceni!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz