Rozenek-Majdan naśmiewa się ze swoich zdjęć! “pozdrawiam tego, który siedział w krzakach”

20 marca 2020
Przez: : J.J

Małgorzata Rozenek-Majdan została niespodziewanie przyłapana podczas odpoczynku. Jak zareagowała na sytuację, kiedy paparazzi wtargnęli nieproszeni w jej życie? Przekonajcie się! Rozenek-Majdan naśmiewa się ze swoich zdjęć! “pozdrawiam tego, który siedział w krzakach”

Małgorzata i Radosław Majdanowie wraz z dziećmi postanowili opuścić stolicę w obawie przed panującym koronawirusem i wyruszyć w bardziej ustronne miejsce. Małżeństwo zdecydowało się wybrać na Mazury, gdzie wynajęli luksusową willę. Rodzina zatrzymała się w obiekcie Siedlisko 518 Wzgórza Dylewskie. TUTAJ rozpisywaliśmy się na temat wnętrza posiadłości oraz jego ceny, którą musieli zapłacić Majdanowie za odpoczynek w luksusie!

Małgorzata, która na co dzień eksponuje swój nienaganny wygląd, nawet będąc w siódmym miesiącu ciąży, podczas wyjazdu zapewne chciała odetchnąć od życia na wysokich obrotach. Nikogo zatem nie dziwi fakt, że w odległej od ludzi rezydencji zdecydowała się na wygodny ubiór i luz, o który tak ciężko jest osobom publicznym w codziennym życiu.

Rozenek-Majdan naśmiewa się ze swoich zdjęć! “pozdrawiam tego, który siedział w krzakach”

Jak się okazuje, nawet zmiana lokalizacji nie powstrzymała paparazzi przed zrobieniem Rozenek zdjęcia z ukrycia. Małgorzata, choć postanowiła na bardziej wyluzowany look, na pewno zostanie zrozumiana przez większość kobiet! Z wielkim dystansem do własnej osoby pozdrowiła fotografującego, drwiąc z całej sytuacji:

“Kwarantanna dzień 7😂😂😂😂 jeżeli teraz jest źle, to co będzie później? 💪🤣 pozdrawiam tego, który siedział w krzakach😁 dzięki za fajne foty 😏🤪😂😁 #instagramvsreality #zostańwdomu #stillfabulous ✌️”

Fani stanęli po stronie Małgorzaty. W komentarzach wyśmiali zrobione przez paparazzi zdjęcia:

“Kleszcze będą miały kolacje 😂 niech dalej siedzi w krzakach 🤣”

“A ten pan Kalkulatorem robił to zdjęcie 😂😂😂”

“😂😂😂😂 Czubki z nich. Ja pier… Siedziec w krzakach 😂”

“Ludzie nie maja granic 🙈 pieknie ☺️😘 i milego dzioneczka 😘😘🌞”

“😂😂😂😂😂💪💪Czyli nie tylko u mnie główny outfit to dres/legins?! 🙈”

Przyłączamy się do fanów żony Majdana i gratulujemy Małgorzacie Rozenek-Majdan humoru oraz dystansu do własnej osoby!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej