Majdanowie budują dom. Ta posiadłość będzie kosztowała krocie!

4 stycznia 2021
Przez: : J.J

Małgorzata i Radosław postanowili zmienić swoje luksusowy apartament w Warszawie, na nieco większe lokum. Jak się okazuje, oferta na rynku okazała się niezbyt okazała, dlatego zdecydowali, że wybudują własny dom. Co ciekawsze, małżeństwo rozglądało się już za działką, a pierwsze wybory padają na ziemie wartą ogromną sumę. Majdanowie budują dom!

Radosław i Małgorzata wiodą bardzo udane życie rodzinne. W czerwcu poprzedniego roku na świat przyszedł ich długo wyczekiwany synek – Henryk, który zmienił życie sławnych rodziców. Pociecha Majdanów dołączyła do ich czteroosobowej rodziny i wniosła w ich życie wiele szczęścia i uśmiechu. W mediach społecznościowych możemy oglądać liczne zdjęcia, na których chętnie spędzają czas w całym składzie.

Majdanowie oprócz natłoku obowiązków domowych nie zapominają o swoich karierach. Prym wiedzie Małgorzata, która co bądź chwyta się kolejnych projektów zawodowych. Tuż po narodzinach Henia, wróciła na plan „Projektu Lady”, wzięła udział w kolejnym, kontrowersyjnym filmie Patryka Vegi, a również pokazała swoją metamorfozę w programie „Rozenek cudnie chudnie”. Prowadzi również z wielką aktywnością swój profil w mediach społecznościowych, gdzie często promuje różnego rodzaju produkty. Wszystko to wiąże się oczywiście z ogromnymi dochodami.

Majdanowie budują dom! Ta posiadłość będzie kosztowała krocie.

W związku z powiększeniem się składu rodziny oraz coraz to liczniejszymi projektami, które zapewniają małżeństwu płynność finansową, Majdanowie postanowili zamienić swój luksusowy apartament, na większe lokum.

Majdanowie budują dom! Ta posiadłość będzie kosztowała krocie.

Jak podaje „Super Express”, nie znaleźli nic, co spełniałoby ich wymagania, dlatego teraz rozglądają się za działką, na której wybudują swój wymarzony dom!

„Posiadając liczną rodzinę i trzy psy, trzeba mieć dużo przestrzeni i swobody, żeby żyło się miło i wygodnie” – przyznał Radosław.

Jak podaje źródło, Małgosia i Radosław odwiedzili ostatnią modne osiedle w Warszawie, doglądając działki, której koszt sięga 1.5 miliona złotych!

„To już pewne, że będą się budować. Niedawno najpierw sami, a potem z całą rodziną zawitali do modnego podwarszawskiego miasteczka, gdzie w willowej dzielnicy oglądali działkę, która mogła mieć ponad 3 tys. mkw. Jej wartość może wynosić 1,5 mln zł”

Zobacz także: Jak wygląda salon Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Znając gust Małgorzaty, jesteśmy pewni, że jeśli ich plany wejdą w życie, wymarzony dom Majdanów będzie kosztował krocie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej